VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

Kraljevi Ove Igre

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
21Milan MitićKraljevi Ove IgrePlejmejker5001113300000
5Andreja MitićKraljevi Ove IgrePlejmejker5341203143310

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
50Nino NikolićKraljevi Ove IgreBek163826310151440
28Nikola ĐorićKraljevi Ove IgreBek2001102000000
13Miloš StojanovićKraljevi Ove IgreBek4022503033490
4Vidoje MijalkovićKraljevi Ove IgreBek3758132628162431
0Vladan NajdanovićKraljevi Ove IgreBek1120500121010
Marko StefanovićKraljevi Ove IgreBek11142523142820

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
3Teodor PetrovićKraljevi Ove IgreKrilo13483919231320
2Stefan GilićKraljevi Ove IgreKrilo0000000000000
Mladen JankovićKraljevi Ove IgreKrilo2001500561401

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
11Nikola GajićKraljevi Ove IgreKrilni Centar3360200244220

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
34Nemanja JovanovićKraljevi Ove IgreCentar0000000000000
24Milan StankovićKraljevi Ove IgreCentar111258012104311
14Petar VasiljevićKraljevi Ove IgreCentar282310162116171400
12Uglješa MilidragovićKraljevi Ove IgreCentar1834343114132800
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian