VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Neradnički

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
19Nebojša GutešaNeradničkiPlejmejker253611034276369611802939660
2Marko AćimovićNeradničkiPlejmejker1288191834288410331721172
1Miloš MiladinovićNeradničkiPlejmejker280058620520166120
0Balša ĆirićNeradničkiPlejmejker142534272121150

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
29Aleksa ŽivkovićNeradničkiBek251438615374230
22Ivan StojilkovićNeradničkiBek12810250115102220
18Mladen MitićNeradničkiBek7241414101100
12Miloš VukomanovićNeradničkiBek0000000000000
10Milan TatićNeradničkiBek3000213102100
8Miloš MiladinovićNeradničkiBek0000000000000
7Miloš MitićNeradničkiBek39341220411552550
Miloš MilosavljevićNeradničkiBek11001235230150

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
21Bratislav PerićNeradničkiKrilo184388067101428377627282410
9Nikola MilovanovićNeradničkiKrilo4061059819134530

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
25Miloš CekićNeradničkiKrilni Centar74122525474274341727242

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
18Saša JovanovićNeradničkiCentar4471211245101074734
14Nikola KrasićNeradničkiCentar37141810231104192140
13Miroslav MilojkovićNeradničkiCentar1120001000200
11Jovan CvetkovićNeradničkiCentar24245114107132550
3Marko MilovićNeradničkiCentar0000000000000
SerbianEnglish