VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Underdogs

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
15Nemanja ŽivkovićUnderdogsPlejmejker15265171671451400
4Aleksa StefanovićUnderdogsPlejmejker53520931102910151024100

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Milan StanisavljevićUnderdogsBek2747711315350430
22Milan JovanovićUnderdogsBek20211104222391450
10Nemanja NedeljkovićUnderdogsBek50016111020420
6David DžonićUnderdogsBek5511124612151022928152

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
13Luka StankovićUnderdogsKrilo607211035114215271532126
11Miloš PešićUnderdogsKrilo418221225323143561556
1Filip NovakovićUnderdogsKrilo143641217291930
00Miroslav MladenovićUnderdogsKrilo0000000000000

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
44Nikola TrajkovićUnderdogsKrilni Centar8024140214231513100
33Vukašin VeljkovićUnderdogsKrilni Centar192771513122231002
27Andrija MarinkovićUnderdogsKrilni Centar6082517466271123665101
12Aleksandar TomićUnderdogsKrilni Centar173137210871521061
9Aleksandar MarinkovićUnderdogsKrilni Centar67144116397338461824201
0Jovan StankovićUnderdogsKrilni Centar1703260487714512144644112

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
69Ćiro JordanovUnderdogsCentar1636519154140410
21Vladimir PavlovićUnderdogsCentar9134701550701
SerbianEnglish