VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Durlantula vs Kraljevi Ove Igre

Amaterska Košarkaška Liga Niš 11/04/2021 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
11/04/2021 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Durlantula45Poraz
Kraljevi Ove Igre61Pobeda

Durlantula

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija KrstićKrilo2-40001812.5020.011010.04041110031
Bogdan JovanićKrilo15120006785.71616.771353.81562300143
Nemanja JovanovićBek510001425.01616.721020.00222000000
Nikola NedeljkovićPlejmejker770002540.01520.031030.00331030011
Petar RanđelovićKrilni Centar740002728.61250.03933.33470520100
Srđan MicićBek320000001425.01425.00221000100
Uroš IlićBek66000070.02633.321315.44591150142
Ukupno 4528000123831.673122.6196927.51221338101104127

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Milan StankovićCentar111833100.04850.0010.04944.437101010022
Miloš StojanovićBek0-3000020.0020.0040.02020311000
Mladen JankovićKrilo250001425.00001425.01560331010
Nikola GajićKrilni Centar6132450.02366.70002366.73362201014
Nino NikolićBek691250.01333.31425.02728.61450350002
Petar VasiljevićCentar6111250.01520.01425.02922.2010100020023
Teodor PetrovićKrilo16190002450.04944.461346.23254240100
Vladan NajdanovićBek14110001250.04757.15955.60220120020
Ukupno 618371163.6123138.7102737.0225837.91333467141831811
SerbianEnglish