VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Niški Medvedi

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
28Nemanja VeljićNiški MedvediPlejmejker0000000000000
9Stefan VojinovićNiški MedvediPlejmejker0000000000000
7Ozren TripunovićNiški MedvediPlejmejker0000000000000
3Stefan ZarevNiški MedvediPlejmejker206204172182141215260

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
33Dušan IgnjatovićNiški MedvediBek4022302030210
30Nikola MiloševićNiški MedvediBek6003800751851
17Mladen MladenovićNiški MedvediBek252672031591341470
15Damjan RadosavljevićNiški MedvediBek29151423007111530
10Igor ĐorđevićNiški MedvediBek4241302263330
0Miloš BosićNiški MedvediBek31381420066109670

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
13Dragan KantarNiški MedvediKrilo129142026482181875616281
8Vladan MarkovićNiški MedvediKrilo306291234061012815110
6Nikola BogdanovićNiški MedvediKrilo242681721281411560
5Vladimir ĐonićNiški MedvediKrilo52121613294171251820172
1Viktor LjubisavljevićNiški MedvediKrilo2300147353112740

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
88Đorđe BarabašNiški MedvediKrilni Centar0000001000310
23Strahinja KrstićNiški MedvediKrilni Centar579181835413224131065
2Marko BosićNiški MedvediKrilni Centar17829726412874226791230291

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
16Stefan IgnjatovićNiški MedvediCentar825123159523243671165
12Milovan CvetkovićNiški MedvediCentar2026927016130820
4Marko ĆirićNiški MedvediCentar791325244461782951351

Rezultati

SerbianEnglish