VESTI SA TERENA
  1. Sezona se prekida!
  2. Gužva u borbi za TOP 8!
  3. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  4. Pobede favorita, Mitrović MVP!
  5. Neradničkom derbi i prvo mesto, Stojanović MVP!

Niški Medvedi

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
30Stefan JovanovićNiški MedvediPlejmejker34489154208171016220
28Nemanja VeljićNiški MedvediPlejmejker2001100000000
9Stefan VojinovićNiški MedvediPlejmejker3391512250882778141
7Ozren TripunovićNiški MedvediPlejmejker8253602115450
3Stefan ZarevNiški MedvediPlejmejker190651039091112150

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
15Milorad ŠukovićNiški MedvediBek66512203371392281040
10Igor ĐorđevićNiški MedvediBek160081000350230
0Miloš BosićNiški MedvediBek179286362819349561519297

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
33Rastko JovanovićNiški MedvediKrilo2001200000210
13Dragan KantarNiški MedvediKrilo1661115376127773781728480
8Vladan MarkovićNiški MedvediKrilo2031301100210
6Nikola BogdanovićNiški MedvediKrilo3519825610121710571
5Vladimir ĐonićNiški MedvediKrilo52914142661662169121
1Viktor LjubisavljevićNiški MedvediKrilo120035220032320
-Nenad RangelovNiški MedvediKrilo0000000000000

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
11Nemanja StankovićNiški MedvediKrilni Centar135748026143310
2Marko BosićNiški MedvediKrilni Centar7212302449415113061991

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
16Stefan IgnjatovićNiški MedvediCentar5468152961222174941
12Milovan CvetkovićNiški MedvediCentar26461120029131833
4Marko ĆirićNiški MedvediCentar65122425491111641217131
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian