VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Kraljevi Ove Igre vs Munja Trans

Amaterska Košarkaška Liga Niš 23/11/2019 - 14:10
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
23/11/2019 14:10 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre64Pobeda
Munja Trans58Poraz

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa BojovićKrilni Centar0-2000020.0020.0040.00001011010
Milan MitićPlejmejker0-2000000010.0010.00000010020
Miloš StojanovićBek142044100.02366.722100.04580.02570100124
Nikola ĐorićBek5-20001333.31250.02540.00001200120
Nikola GajićKrilni Centar4700022100.000022100.01230110011
Nino NikolićBek321250.01333.3010.01425.01120430002
Teodor PetrovićKrilo1290003650.02540.051145.52352200031
Uglješa MilidragovićCentar10611100.033100.01520.04850.00330000041
Vidoje MijalkovićBek10192728.64757.1020.04944.44481251017
Vladan NajdanovićBek630003475.0030.03742.90002000010
Ukupno 646081457.1193357.662326.1255644.610182871211221716

Munja Trans

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bogdan JovanićKrilo19310005955.63560.081457.1611172302022
Ivan MitrovićBek7500022100.01250.03475.01010010030
Miloš IvkovićKrilni Centar7800022100.011100.033100.00001000000
Nikola MikuljanacCentar9851338.52922.20002922.24370020027
Nikola NedeljkovićPlejmejker510001616.71333.32922.20220580020
Petar RanđelovićKrilni Centar510001250.01714.32922.22680400144
Stefan MitrovićKrilni Centar0-2000010.0000010.02020200010
Uroš IlićBek60020.0020.02633.32825.01122300124
Ukupno 585251533.3133339.492437.5225738.616233951711221617
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian