VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Kraljevi Ove Igre vs Bulevar

Amaterska Košarkaška Liga Niš 03/10/2020 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
03/10/2020 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre57Pobeda
Bulevar41Poraz

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Marko StefanovićBek36000010.01250.01333.30111120002
Milan MitićPlejmejker2-100011100.0020.01333.30000000010
Milan StankovićCentar6100003475.00003475.02572200020
Miloš StojanovićBek09000010.0020.0030.00113170002
Mladen JankovićKrilo00000040.0000040.02461201020
Nikola ĐorićBek2-100011100.0020.01333.30000000010
Nikola GajićKrilni Centar2622100.0020.0000020.01234120031
Nino NikolićBek792450.011100.01425.02540.01120120004
Petar VasiljevićCentar13132366.74666.71333.35955.63580200032
Uglješa MilidragovićCentar111122100.00003475.03475.00220100011
Vidoje MijalkovićBek10322100.04944.40004944.40110200111
Vladan NajdanovićBek111250.0050.0000050.01231010012
Ukupno 5766111573.3143540.061931.6205437.0102434121314111515

Bulevar

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bojan JovanovićCentar11115683.33837.50003837.52790500114
Dejan MiloševićPlejmejker5-30001250.01333.32540.00002500031
Enis GanihodžićBek701250.03650.0050.031127.32130100011
Marko CvetanovićKrilo111250.0010.0020.0030.00550100011
Milan RanđelovićKrilo00000000000000.00000000000
Milan StevanovićKrilni Centar661425.01250.01425.02633.31341011044
Nemanja StankovićKrilni Centar8121250.02366.711100.03475.02352210022
Nikola StaševićKrilni Centar0-3000010.0010.0020.01011200010
Stefan PopovićPlejmejker2-30001425.0020.01616.70220010041
Vuk RudanBek00000000000000.00000000000
Vuk StevanovićKrilo00000000000000.00000000000
Ukupno 402191656.3112740.731816.7144531.1821296163111714
SerbianEnglish