VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Kraljevi Ove Igre vs Old School Wolves

Amaterska Košarkaška Liga Niš 06/10/2019 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
06/10/2019 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre78Pobeda
Old School Wolves49Poraz

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa BojovićKrilni Centar2-100011100.0010.01250.00000000020
Milan MitićPlejmejker00000010.0010.0020.00220000000
Milan StankovićCentar57020.01425.011100.02540.04482000041
Miloš StojanovićBek101611100.033100.01250.04580.00221240002
Nemanja JovanovićCentar553650.01520.00001520.01123000013
Nikola GajićKrilni Centar8102366.73560.00003560.01230001012
Nino NikolićBek890001250.02825.031030.02133250010
Petar VasiljevićCentar10150002450.022100.04666.71120024010
Teodor PetrovićKrilo12121250.01250.03837.541040.01122010002
Uglješa MilidragovićCentar690000002450.02450.00441000000
Vidoje MijalkovićBek891250.02633.31714.331323.13252040102
Vladan NajdanovićBek40010.02540.0040.02922.21340000112
Ukupno 789181747.1173844.7123831.6297638.214233714416521114

Old School Wolves

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan KostićBek00000000000000.00000000000
Ivan KaranovićKrilo6-3020.03837.5040.031225.02350410033
Marko MiladinovićCentar670003475.0020.03650.00220111001
Milan MilenkovićCentar17261250.081266.7020.081457.199180110132
Milan StanisavljevićBek0-4000040.0000040.00220211110
Miloš AndonovićKrilni Centar3-51520.01425.0020.01616.73360400223
Nikola KrstićPlejmejker90000030.031127.331421.40441530010
Nikola PerićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stevan SimićPlejmejker00000000000000.00000000000
Vladimir RakonjacBek85020.01250.02366.73560.01450100041
Ukupno 492621118.2163743.252420.8216134.41527421187241410
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian