VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Kraljevi Ove Igre vs Srce Na Teren

Amaterska Košarkaška Liga Niš 15/12/2019 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
15/12/2019 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre83Pobeda
Srce Na Teren32Poraz

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa BojovićKrilni Centar260001250.0010.01333.32460020020
Milan MitićPlejmejker02000000030.0030.02131240010
Milan StankovićCentar11173650.044100.0020.04666.72245110013
Miloš StojanovićBek12150006785.7010.06875.01340240010
Nemanja JovanovićCentar7171250.03475.00003475.02570251012
Nikola GajićKrilni Centar12164666.74666.70004666.73031100005
Nino NikolićBek10101250.03560.01333.34850.02131110012
Teodor PetrovićKrilo11800044100.01520.05955.60111001020
Uglješa MilidragovićCentar511520.02450.0030.02728.60220002012
Vidoje MijalkovićBek131611100.06875.0010.06966.71123120011
Ukupno 83108112250.0334475.021910.5356355.6152035121019401115

Srce Na Teren

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Marko ĆirićKrilo31000010.01333.31425.00003100010
Miloš ĆirićPlejmejker3-2020.0010.01425.01520.00440200021
Miloš IgnjatovićKrilo2122100.0000010.0010.00220300001
Miloš KneževićBek2-30001250.0010.01333.30112630120
Miloš StankovićBek7-63560.02450.0090.021315.40220640325
Nebojša AleksićBek57010.011100.01250.02366.70220010012
Saša MitićCentar101022100.04850.0030.041136.43691210042
Ukupno 32871258.381747.132313.0114027.5317206209041211
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian