VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Durlantula

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Andreja CvetkovićDurlantulaPlejmejker126123400130430
3Nikola NedeljkovićDurlantulaPlejmejker9437204617592232632320

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
26Srđan MicićDurlantulaBek6314104414631127161890
22Vukašin StankovićDurlantulaBek0000000000000
11Miodrag MilenkovićDurlantulaBek2401625437712410101
10Uroš IlićDurlantulaBek13310213362198723382435270
4Nemanja JovanovićDurlantulaBek17364142319114953
0Miloš PetkovićDurlantulaBek0000000000000

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
8Andrija KrstićDurlantulaKrilo4441320500202228736160
2Bogdan JovanićDurlantulaKrilo177152848862286499128202019

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
14Stefan MitrovićDurlantulaKrilni Centar50014144111230
1Petar RanđelovićDurlantulaKrilni Centar12917392673206527726221222

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
2Mladen RajkovićDurlantulaCentar3020012001100
SerbianEnglish