VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

AKK Wolves & Dragons vs Kraljevi Ove Igre

Amaterska Košarkaška Liga Niš 17/10/2020 - 14:10
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
17/10/2020 14:10 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Wolves & Dragons70Pobeda
Kraljevi Ove Igre49Poraz

AKK Wolves & Dragons

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Branko RadivojevićBek0-1000000000000.00000000010
Dejan BićaninKrilo1-51250.0020.0030.0050.00111000031
Đorđe DžamićBek5422100.0030.01333.31616.70113030041
Dušan PribanovićPlejmejker19180002540.051145.571643.80442150031
Duško ArsovićKrilni Centar13251250.06875.00006875.02461020028
Jovica MusićBek0-3000000010.0010.00000000020
Luka SudimacBek0-1000000010.0010.00000000000
Matija StankovićKrilo440002366.7010.02450.02021000100
Miroslav IvanovićKrilo18202366.75771.42450.071163.62133310014
Nenad MilenkovićCentar109010.051729.4020.051926.377141311011
Ukupno 707061060.0204544.482630.8287139.413183112712111716

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Marko StefanovićBek881250.02366.711100.03475.01231100122
Milan MitićPlejmejker03000000000000.02020000001
Miloš StojanovićBek41020.02450.0010.02540.00220320012
Mladen JankovićKrilo01000000000000.01120100000
Nikola GajićKrilni Centar0-1020.0000000000.01120100022
Nino NikolićBek64000030.02450.02728.60441310123
Petar VasiljevićCentar660003560.0020.03742.92680100041
Teodor PetrovićKrilo922540.02540.01616.731127.31340210012
Uglješa MilidragovićCentar521250.02366.7050.02825.038111600031
Vidoje MijalkovićBek1171250.05955.6050.051435.71012120013
Vladan NajdanovićBek00000000000000.00000000000
Ukupno 493351533.3163250.042416.7205635.71227395196021617
SerbianEnglish