VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

Neradnički vs Kraljevi Ove Igre

Amaterska Košarkaška Liga Niš 17/11/2019 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
17/11/2019 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Neradnički74Pobeda
Kraljevi Ove Igre61Poraz

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bratislav PerićKrilo8142450.03560.00003560.02132011003
Ivan DavinićBek01000000000000.00110000000
Marko AćimovićPlejmejker4722100.011100.000011100.01121110022
Miloš CekićKrilni Centar353475.0000000000.00110211002
Miloš MiladinovićBek189010.066100.021020.081650.01121100031
Miloš MiladinovićPlejmejker05000000000000.01123010010
Miloš VukomanovićBek00000000000000.00110110021
Nemanja ŽivkovićPlejmejker991250.04666.7060.041233.30222130014
Nikola KrasićCentar18218988.951241.7010.051338.53360121026
Nikola MilovanovićKrilo14205683.33475.01911.141330.839120030034
Saša JovanovićCentar00000000000000.00000000000
Ukupno 7491212875.0223464.732611.5256041.71121329713301423

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Milan MitićPlejmejker0-2000010.0020.0030.02020000010
Miloš StojanovićBek21257887.54580.02540.061060.02461220035
Nikola ĐorićBek0-2000010.0010.0020.00110100022
Nino NikolićBek0-6000020.0020.0040.00440200040
Petar VasiljevićCentar11100041040.01425.051435.73360100150
Teodor PetrovićKrilo16130005955.62366.771258.33471510233
Uglješa MilidragovićCentar2-10001250.0030.01520.02130010030
Vidoje MijalkovićBek9123475.03650.0020.03837.51450360023
Vladan NajdanovićBek2-100001250.00001250.001102100110
Ukupno 6130101283.3183847.452222.7236038.313223521611033413
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian