VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Kraljevi Ove Igre vs PIO

Amaterska Košarkaška Liga Niš 14/02/2021 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
14/02/2021 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre70Pobeda
PIO47Poraz

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Marko StefanovićBek14140004580.02728.661250.00112030123
Miloš StojanovićBek6120003560.0010.03650.01452020000
Mladen JankovićKrilo00000000000000.00000000000
Nemanja JovanovićCentar5131425.02450.00002450.037100002023
Nikola ĐorićBek1361250.03650.02728.651338.50330100011
Petar VasiljevićCentar131011100.061250.0010.061346.21450100011
Vidoje MijalkovićBek13205683.34944.4020.041136.41344250015
Vladan NajdanovićBek640003475.0020.03650.00221100100
Ukupno 707981361.5254555.642020.0296544.662430951022713

PIO

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar NikolićCentar01000000000000.00330200000
Aleksandar PetkovićKrilo1040005862.5020.051050.01340300031
Aleksandar StankovićCentar741250.03837.5020.031030.04590100131
Boban IvanovićBek0-1000000000000.00110200000
Miljan RadojevićBek2-3020.01520.00001520.01230001041
Nikola VasiljevićPlejmejker00000000000000.00110000010
Perica StojanovićKrilo230001250.00001250.01120000000
Stanislav NičićKrilo822366.73742.9030.031030.01670520132
Stefan MarkovićBek18110003837.541040.071838.90331421001
Ukupno 47213742.9163842.141723.5205536.482533117422146
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian