VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2023/24
  2. AoABR – Dissemination Activities
  3. Training Module – Alliance of amateur basketball referees
  4. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  5. Počeo je Amateur kup!

KK Kolibri

Trener

Trener

Dragan Obradović

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
5Đorđe RakićKK KolibriPlejmejker4002407112001053
Nikola RistićKK KolibriPlejmejker0000000000000000
0Nikola KrstićKK KolibriPlejmejker160051727051750132

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
11Aleksandar JovanovićKK KolibriBek2001401301300011
8Nikola RistovskiKK KolibriBek0000303142230023
6Branislav MitrovićKK KolibriBek2149714194234301410
2Kostja NešićKK KolibriBek0000004000400000
Milan TešanovićKK KolibriBek0000000000000000
Dalibor BelićKK KolibriBek2001401220310060
Ognjen MiloševićKK KolibriBek5001317022110050

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
12Dušan MilojevićKK KolibriKrilo0000300101100120
Nemanja PetkovićKK KolibriKrilo11125600202600001

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
18Miloš AndonovićKK KolibriKrilni Centar4022501431000011
11Nemanja StankovićKK KolibriKrilni Centar7123190510110120152
10Strahinja ŽivkovićKK KolibriKrilni Centar194962115211115201814

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
66Đorđe MilojevićKK KolibriCentar0000000000000000
10Dušan ĐorđevićKK KolibriCentar6222501820510073
8Bojan JovanovićKK KolibriCentar25712919009272221057

Rezultati

SerbianEnglish