VESTI SA TERENA
  1. Sezona se prekida!
  2. Gužva u borbi za TOP 8!
  3. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  4. Pobede favorita, Mitrović MVP!
  5. Neradničkom derbi i prvo mesto, Stojanović MVP!

AKK Wolves & Dragons vs Kraljevi Ove Igre

Amaterska Košarkaška Liga Niš 29/02/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
29/02/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Wolves & Dragons57Pobeda
Kraljevi Ove Igre50Poraz

AKK Wolves & Dragons

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan BićaninKrilo00000000020.0020.00220000000
Đorđe DžamićBek00000000000000.00000000000
Đorđe MilićBek3-21250.01250.0030.01520.01120100021
Dušan PribanovićPlejmejker840001520.02540.031030.00221111010
Duško ArsovićKrilni Centar4120002366.70002366.75273200012
Jovica MusićBek00000000010.0010.00001000000
Mladen ĆalićKrilo4-11250.0020.01333.31520.01010000021
Nenad MilenkovićCentar11211250.051241.700051241.7711181421123
Pavle GašićKrilo19221250.061154.52540.081650.00662331003
Stefan KarajovićBek00000010.0000010.00110100001
Stefan KneževićBek8130001250.02450.03650.00772120031
Veljko IvljaninPlejmejker0-2020.0010.0010.0020.01010230022
Ukupno 576741040.0163941.072429.2236336.5153247101511311314

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Milan MitićPlejmejker2100011100.000011100.00001100010
Milan StankovićCentar431250.0020.01333.31520.00220020011
Miloš StojanovićBek9120003560.01333.34850.01231030112
Nemanja JovanovićCentar00000040.0000040.01341111020
Nino NikolićBek2222100.0000010.0010.00000210002
Petar VasiljevićCentar520001250.01425.02633.30220000021
Stefan GilićKrilo70020.02366.71250.03560.00330500054
Teodor PetrovićKrilo1517020.06966.71425.071353.80665220133
Uglješa MilidragovićCentar2400011100.0020.01333.30440000000
Vidoje MijalkovićBek4100021020.0010.021118.21233340100
Ukupno 50423837.5163743.252025.0215736.832427111413131513
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian