VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Kraljevi Ove Igre vs Izmene

Amaterska Košarkaška Liga Niš 03/04/2021 - 14:10
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
03/04/2021 14:10 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre37Poraz
Izmene41Pobeda

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Milan StankovićCentar7611100.03650.0040.031030.02682510033
Miloš StojanovićBek4400022100.0030.02540.00001350011
Nikola ĐorićBek3200000011100.011100.00110100010
Nikola GajićKrilni Centar220001250.00001250.01230100010
Nino NikolićBek0-5000010.0040.0050.00220200000
Petar VasiljevićCentar5711100.022100.0010.02366.70440201033
Teodor PetrovićKrilo63000030.02450.02728.60332200032
Vidoje MijalkovićBek1062450.04850.0010.04944.40332410045
Vladan NajdanovićBek0-3000000030.0030.00000000000
Ukupno 37224666.7122450.032114.3154533.3321247207101614

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo00000000000000.00000000000
Andrej BlagojevićCentar00000000000000.00000000000
Bogdan MarkovićBek00000000000000.00000000000
Đorđe CvetkovićBek2000011100.0010.01250.00001200000
Miljan PetrovićCentar570001425.011100.02540.02570210010
Miloš PaligorićBek1101250.0020.0010.0030.00552230027
Miloš SimićKrilo410002366.7030.02633.31230000020
Miroslav MilenkovićBek632450.02540.0010.02633.32240200023
Mladen IvkovićCentar460002633.30002633.34371210111
Radivoje RaičevićKrilni Centar12101250.04850.01333.351145.51123010021
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker200001812.5010.01911.10662540032
Stefan TodorovićBek551250.02450.0010.02540.02130010011
Ukupno 414251050.0154136.621216.7175332.112253791511011415
SerbianEnglish