VESTI SA TERENA
  1. Durlantula do pobede u foto-finišu, Raičević MVP kola
  2. Počelo je!
  3. Šesta sezona AKL počinje za vikend!
  4. Prijava za sezonu 2020/21
  5. Sezona se prekida!

IngSoftware

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
7Uroš ŽivadinovićIngSoftwarePlejmejker125396637894529402347464
5Jovan ŽivićIngSoftwarePlejmejker339129222127311016211

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
22Milan Jovanović – LaneIngSoftwareBek5142500025620
-Stefan AćimovićIngSoftwareBek0000000000000
-Milan MedojevićIngSoftwareBek0000000000000
-Vladica StankovićIngSoftwareBek0000000000000
-Milan Jovanović – MiksaIngSoftwareBek281112151517104560
-Aleksandar PopovićIngSoftwareBek0000100000100
-Dalibor TrajkovićIngSoftwareBek0000000000000
-Nemanja StankovićIngSoftwareBek0000300000120

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
81Dimitrije PopovićIngSoftwareKrilo532762013274335356
15Nemanja ŽivkovićIngSoftwareKrilo6381417367221231823162
10Milan RanđelovićIngSoftwareKrilo24281120039167990
4Saša StojanovićIngSoftwareKrilo102441301745311
1Andrija MališićIngSoftwareKrilo15317294195186721641524130
00Miroslav MladenovićIngSoftwareKrilo3000014010000
-Predrag PešićIngSoftwareKrilo7002511275601
-Ljubiša RančićIngSoftwareKrilo0000000000000
-Dimitrije PetrovićIngSoftwareKrilo0000000000000

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
45Jovan StankovićIngSoftwareKrilni Centar2234468438931832444330165

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
91Vladimir PavlovićIngSoftwareCentar35102282735684440
9Aleksandar MarinkovićIngSoftwareCentar3392712240212254950
8Stevan VasićIngSoftwareCentar0000000000000
-Milan StamenkovićIngSoftwareCentar0000000000000
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian