VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Margerski Tigrovi

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
0Ilija StamenkovićMargerski TigroviPlejmejker0000102121310040
5Jovan StošićMargerski TigroviPlejmejker181371316464310014
35Miodrag GrozdanovićMargerski TigroviPlejmejker110013312010230022

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
4Marko VučićMargerski TigroviBek7002411111362000
7Miloš JovanovićMargerski TigroviBek166851002342521006
10Milan MilenkovićMargerski TigroviBek0000000000000000
11Nemanja StojanovićMargerski TigroviBek15242335083320012
14Danilo RistićMargerski TigroviBek3000915417183750080
34Marko RanđelovićMargerski TigroviBek5001112030300110
77Predrag PopovićMargerski TigroviBek5341406042441005

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
22Andrija MališićMargerski TigroviKrilo100024210021220130

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
9Aleksandar MarinkovićMargerski TigroviKrilni Centar10012525142310001
45Vuk StevanovićMargerski TigroviKrilni Centar0000001111210021

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
1Branislav ĐorđevićMargerski TigroviCentar82537043114622055
18Nikola MikuljanacMargerski TigroviCentar801490051114300103

Rezultati

SerbianEnglish