VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
SAZNAJ VIŠE

U AKL ništa novo!

POSLEDNJI REZULTATI

11/04/2021
OŠ "Ivo Andrić"
11/04/2021
OŠ "Ivo Andrić"
win
41 : 37
11/04/2021
OŠ "Ivo Andrić"
11/04/2021
OŠ "Ivo Andrić"
50 : 52
win

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

25.3
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
23.6
Index po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
19.5
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
18.4
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
17.1
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
16.9
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
21.9
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
18.1
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
15.3
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
15.3
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
15.1
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
11.1
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
10.8
Skokovi po meču
Krilo
Pogledaj Profil
10.7
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
9.9
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
9.5
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
4.7
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.9
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.1
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.0
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.9
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.8
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
3.1
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.3
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
2.3
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
2.1
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.1
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
2.1
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
1.8
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
1.5
BLOKADE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.5
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.3
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.1
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
60.8
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
57.3
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
55.0
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
53.4
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
52.6
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
43.4
ŠUT ZA 3 % po meču
Centar
Pogledaj Profil
39.7
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
37.5
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
34.4
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
33.3
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
83.9
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
73.8
BACANJA % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
73.3
BACANJA % po meču
Centar
Pogledaj Profil
72.9
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
71.4
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil

PLAY OFF TABELA

PosTimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički15141100277023229
2Izmene1513284466817628
3AKK Tvrđava1511488978510426
4Tajchy Thunders1511494878416426
5AKK Wolves & Dragons1511488176211926
6Kraljevi Ove Igre151057807126825
7Bulevar1596760763-324
8Niški Medvedi15967917335823
POGLEDAJ KOMPLETNU TABELU
DAVID MITROVIĆ /TRUST THE PROCESS/ - MVP 14. KOLA
POENI 22
SKOKOVI 10
ASISTENCIJE 3
UKRADENE LOPTE 6
INDEX 30
08/04/2021

Pred poslednje kolo odigrano je jedno kolo bez koga se, činilo se, i moglo, što se tiče plasmana u takmičenju. Odigrana je i odložena utakmica između Durlantule i Kolibrija, posle produžetka trijumf je odnela ekipa Kolibri rezultatom 55:52. Na papiru derbi kola bila je utakmica ekipa finalista četvrte sezone AKL, Izmene su bile bolje od…

01/04/2021

Poslednjeg vikenda marta meseca igralo se 13. kolo Amaterske lige Niša. Otklonjeno je nekoliko nedoumica oko plasmana ekipa u plej-of, ali su ipak one najveće ostavljene za naredna dva kada se igraju odlučujući susreti ligaškog dela. Kolo je obeležio prvi trijumf ekipe koja dolazi iz Vranja, P.I.O, čija izjava data na kraju meča govori sve:…

23/03/2021

Posmatrano očima neupućenog ili neutralnog posmatrača, kako se liga bliži završetku stvari bi trebalo da budu sve jasnije. Međutim, kada je Amaterska košarkaška liga u pitanju, to nije slučaj. Odigrano je 12 kola, a mi još uvek ne znamo ko će na kojoj poziciji završiti takmičenje, ko će sa kim ukrstiti koplja u plej ofu,…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.   AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš!   Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

02/10/2020

Amaterska košarkaška liga Niša više puta je tokom svog postojanja pokazala koliko je ozbiljna organizacija i koliko pridev amaterski u imenu odudara od profesionalnog pristupa ljudi iz organizacije. Uprkos svim teškoćama koje su zadesile svet u 2020. godini Amaterska liga ulazi u svoju šestu sezonu i počinje u subotu 3. oktobra. Ove sezone ligu čini…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.   AKL-prijava 20-21

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš!   Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš!   Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.   AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

11/03/2020

Odigrane su utakmice preptoslednjeg, 14. kola Amaterske košarkaške lige Niša i nakon njih su neke stvari jasnije pred početak doigravanja, ali i dalje nisu poznati svi učesnici Top 8 faze takmičenja. Poslednje kolo će po tradiciji biti izuzetno uzbudljivo i sa velikim takmičarskim nabojem. Vikend iza nas obeležio je poraz aktuelnog šampiona. Kraljevi ove igre…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou

SerbianEnglish