VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!
SAZNAJ VIŠE

Prijava za sezonu 2020/2021!

POSLEDNJI REZULTATI

08/03/2020
OŠ "Ivo Andrić"
08/03/2020
OŠ "Ivo Andrić"
08/03/2020
OŠ "Ivo Andrić"
08/03/2020
OŠ "Ivo Andrić"
60 : 63

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

21.1
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
21.0
Index po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
20.5
Index po meču
Bek
Pogledaj Profil
21.5
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
20.6
Index po meču
Bek
Pogledaj Profil
16.7
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
18.6
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
19.3
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
18.2
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
14.3
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
19.8
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
17.5
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
17.6
Poeni po meču
Centar
Pogledaj Profil
16.3
Poeni po meču
Bek
Pogledaj Profil
15.9
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
14.6
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
13.8
Poeni po meču
Krilo
Pogledaj Profil
13.3
Poeni po meču
Centar
Pogledaj Profil
12.8
Poeni po meču
Bek
Pogledaj Profil
13.9
Poeni po meču
Centar
Pogledaj Profil
12.1
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
11.4
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
9.8
Skokovi po meču
Krilo
Pogledaj Profil
9.4
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
8.1
Skokovi po meču
Bek
Pogledaj Profil
7.4
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
7.8
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
6.6
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
6.8
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
6.5
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
5.2
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
4.0
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
3.4
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.7
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.1
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
3.2
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.9
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.6
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.2
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
3.3
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.6
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.4
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.3
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.1
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.0
UKRADENE LOPTE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.5
BLOKADE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.3
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.1
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.9
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.9
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Bek
Pogledaj Profil
61.7
ŠUT IZ IGRE % po meču
Bek
Pogledaj Profil
58.1
ŠUT IZ IGRE % po meču
Bek
Pogledaj Profil
59.7
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
61.1
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
58.6
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
48.1
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
41.8
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
44.7
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
32.2
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
43.5
ŠUT ZA 3 % po meču
Centar
Pogledaj Profil
40.0
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
38.3
ŠUT ZA 3 % po meču
Bek
Pogledaj Profil
39.5
ŠUT ZA 3 % po meču
Bek
Pogledaj Profil
35.6
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
35.1
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
87.0
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
84.3
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
84.0
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
68.0
BACANJA % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
70.6
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil
73.3
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
75.0
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil
72.4
BACANJA % po meču
Centar
Pogledaj Profil
71.0
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil
71.9
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil

Play Off Tabela

Više
N.TimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički14131101973528427
2Izmene1412287268318926
3Niški Medvedi1411387663723925
4Tajchy Thunders1411388775013725
5AKK Tvrđava141048107535724
6AKK Wolves & Dragons141048047505424
7Kraljevi Ove Igre14868247368822
8KKKKK Kolibri1468723747-2420
MILOŠ PETKOVIĆ /TAJCHY THUNDERS/ - MVP 14. KOLA
POENI 27
ŠUT IZ IGRE 89%
SKOKOVI 7
UKRADENE LOPTE 1
INDEX 27
26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

11/03/2020

Odigrane su utakmice preptoslednjeg, 14. kola Amaterske košarkaške lige Niša i nakon njih su neke stvari jasnije pred početak doigravanja, ali i dalje nisu poznati svi učesnici Top 8 faze takmičenja. Poslednje kolo će po tradiciji biti izuzetno uzbudljivo i sa velikim takmičarskim nabojem. Vikend iza nas obeležio je poraz aktuelnog šampiona. Kraljevi ove igre…

03/03/2020

Minuli vikend nije doneo promene na vrhu tabele, pet prvoplasiranih ekipa je ostvarilo nove pobede i nastavilo trku za što bolju poziciju u doigravanju nakon ligaškog dela sezone. Ekipa Wolves and Dragons je pobedom nad Kraljevima ove igre 57:50 u direktnom duelu sačuvala šestu poziciju, a skok ka sredini tabele napravila je ekipa Ingoftware koja…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

11/03/2020

Odigrane su utakmice preptoslednjeg, 14. kola Amaterske košarkaške lige Niša i nakon njih su neke stvari jasnije pred početak doigravanja, ali i dalje nisu poznati svi učesnici Top 8 faze takmičenja. Poslednje kolo će po tradiciji biti izuzetno uzbudljivo i sa velikim takmičarskim nabojem. Vikend iza nas obeležio je poraz aktuelnog šampiona. Kraljevi ove igre…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou

SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian