SAZNAJ VIŠE

“Klasik” pripao Neradničkom. Tokalić – najkorisniji, Ristić – najatraktivniji!

POSLEDNJI REZULTATI

07/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
07/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
07/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
07/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

KATEGORIJE

Play Off Tabela

Više
N.TimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički99067345022318
2Izmene88052037814216
3Niški Medvedi96359445613815
4Kraljevi Ove Igre9545244804414
5KKKKK Kolibri9545044911314
6Tajchy Thunders7614623758713
7AKK Tvrđava8534634521113
8Munja Trans936474541-6712
MIRKO TOKALIĆ / AKK TVRĐAVA / - MVP 8. KOLA
POENI 16
SKOKOVI 18
ASISTENCIJE 3
BLOKADE 2
INDEX 40
06/12/2019

Nekoliko derbi utakmica obeležilo je utakmice osmog kola Amaterske košarkaške lige Niša. U nedelju, tačno u podne, odigran je “klasik” ove lige, sastale su se ekipe Neradničkog i Niških medveda. Kao i obično, meče je obeležila velika borba, a na kraju je trijumfovala ekipa Neradničkog 65:58. Nemanja Živković je sa 15 poena i pet asistencija…

30/11/2019

Pobede vodećih timova obeležile su i sedmo kolo amaterske košarkaške lige Niša. Neradnički je bio više nego ubedljiv protiv ekipe Srce na teren, trostruki prvak AKL pobedio je rezultatom 107:48. Aktuelni šampion, ekipa Izmena, slavila je u derbi utakmici protiv Tvrđave 70:45. Treći neporaženi tim ove sezone, Tajchy Thunders, nije igrao meč ove nedelje. Susret…

20/11/2019

Nakon odigranih utakmica 6. kola Amaterske košarkaške lige Niša nema promena na vrhu tabele. Tri prvoplasirane ekipe su slavile šesti put u sezoni. Neradnički je pobedio Kraljeve ove igre 74:61, Tajchy thunders je prekinuo seriju ekipe Kolibri i pobedio 66:62, a Izmene su slavile protiv tima Old School Wolves 77:53. Vodećem trojcu su se približili…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/12/2019

Nekoliko derbi utakmica obeležilo je utakmice osmog kola Amaterske košarkaške lige Niša. U nedelju, tačno u podne, odigran je “klasik” ove lige, sastale su se ekipe Neradničkog i Niških medveda. Kao i obično, meče je obeležila velika borba, a na kraju je trijumfovala ekipa Neradničkog 65:58. Nemanja Živković je sa 15 poena i pet asistencija…

30/11/2019

Pobede vodećih timova obeležile su i sedmo kolo amaterske košarkaške lige Niša. Neradnički je bio više nego ubedljiv protiv ekipe Srce na teren, trostruki prvak AKL pobedio je rezultatom 107:48. Aktuelni šampion, ekipa Izmena, slavila je u derbi utakmici protiv Tvrđave 70:45. Treći neporaženi tim ove sezone, Tajchy Thunders, nije igrao meč ove nedelje. Susret…

20/11/2019

Nakon odigranih utakmica 6. kola Amaterske košarkaške lige Niša nema promena na vrhu tabele. Tri prvoplasirane ekipe su slavile šesti put u sezoni. Neradnički je pobedio Kraljeve ove igre 74:61, Tajchy thunders je prekinuo seriju ekipe Kolibri i pobedio 66:62, a Izmene su slavile protiv tima Old School Wolves 77:53. Vodećem trojcu su se približili…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou