SAZNAJ VIŠE

Prvi poraz Neradnički - Izmene i dalje bez greške!

POSLEDNJI REZULTATI

22/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
22/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
22/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
22/12/2019
OŠ "Ivo Andrić"
52 : 59

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

KATEGORIJE

Play Off Tabela

Više
N.TimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički1110180458022421
2Izmene1110169953716221
3Niški Medvedi118372554617919
4Tajchy Thunders11837036099419
5AKK Tvrđava11836505925819
6AKK Wolves & Dragons11746566421418
7Kraljevi Ove Igre11656545847017
8KKKKK Kolibri1156597622-2516
MIRKO TOKALIĆ /AKK TVRĐAVA / - MVP 10. KOLA
POENI 12
ŠUT IZ IGRE 67% (4/6)
SKOKOVI 11
ASISTENCIJE 4
UKRADENE LOPTE 2
BLOKADE 1
INDEX 29
21/12/2019

Za iznenađenje kola pobrinula se ekipa Wolves and Dragons koja je uspela da savlada favorizovanu ekipu Neradničkog rezultatom 78:72. Neradnički je doživeo prvi poraz u prvenstvu, a Wolves and Dragons se ovim trijumfom umešao u borbu za sam vrh tabele. Poraz Neradničkog koristio je najviše Izmenama koje su minulog vikenda rezultatom 61:43 pobedile ekipu Trust…

11/12/2019

Nakon devetog kola jasno se vidi razlika između “gornjeg” i “donjeg doma” lige, a neizvesnost oko pozicija za plejof je sve veća. Lideri na tabeli su opravdali uloge favorita, Neradnički je savladao Kolibre 62:44, a Izmene ekipu Bulevara 66:57 i obe ekipe su zadržale stoprocentan učinak pobeda. Vodeći dvojac prati ekipa Tajchy Thunders koja je…

06/12/2019

Nekoliko derbi utakmica obeležilo je utakmice osmog kola Amaterske košarkaške lige Niša. U nedelju, tačno u podne, odigran je “klasik” ove lige, sastale su se ekipe Neradničkog i Niških medveda. Kao i obično, meče je obeležila velika borba, a na kraju je trijumfovala ekipa Neradničkog 65:58. Nemanja Živković je sa 15 poena i pet asistencija…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

21/12/2019

Za iznenađenje kola pobrinula se ekipa Wolves and Dragons koja je uspela da savlada favorizovanu ekipu Neradničkog rezultatom 78:72. Neradnički je doživeo prvi poraz u prvenstvu, a Wolves and Dragons se ovim trijumfom umešao u borbu za sam vrh tabele. Poraz Neradničkog koristio je najviše Izmenama koje su minulog vikenda rezultatom 61:43 pobedile ekipu Trust…

11/12/2019

Nakon devetog kola jasno se vidi razlika između “gornjeg” i “donjeg doma” lige, a neizvesnost oko pozicija za plejof je sve veća. Lideri na tabeli su opravdali uloge favorita, Neradnički je savladao Kolibre 62:44, a Izmene ekipu Bulevara 66:57 i obe ekipe su zadržale stoprocentan učinak pobeda. Vodeći dvojac prati ekipa Tajchy Thunders koja je…

06/12/2019

Nekoliko derbi utakmica obeležilo je utakmice osmog kola Amaterske košarkaške lige Niša. U nedelju, tačno u podne, odigran je “klasik” ove lige, sastale su se ekipe Neradničkog i Niških medveda. Kao i obično, meče je obeležila velika borba, a na kraju je trijumfovala ekipa Neradničkog 65:58. Nemanja Živković je sa 15 poena i pet asistencija…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou