VESTI SA TERENA
  1. Počeo je Amateur kup!
  2. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  3. U AKL ništa novo!
  4. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  5. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
SAZNAJ VIŠE

Počeo je Amateur kup!

amateur cup 2021 1st round
NAJBOLJI POJEDINCI ŠESTE SEZONE AKLa
NAJBOLJI TROJKAŠ Nebojša Guteša /Neradnički/ (40)
NAJBOLJI KRADLJIVAC LOPTI David Mitrović /Trust the Process/ (46)
NAJBOLJI SKAKAČ Bogdan Jovanić /Durlantula/ (146)
NAJBOLJI STRELAC Nikola Stojanović /NeposlušNi/ (285)
NAJBOLJI ASISTENT Nebojša Guteša /Neradnički/ (74)
NAJBOLJI BLOKER Petar Ranđelović /Durlantula/ (22)
MVP REGULARNOG DELA LIGE Nebojša Guteša /Neradnički/ (376 indeksnih poena)

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

25.3
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
24.5
Index po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
18.9
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
18.4
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
16.9
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
16.8
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
21.9
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
18.5
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
15.6
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
15.3
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
15.0
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
11.1
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
10.7
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
10.4
Skokovi po meču
Krilo
Pogledaj Profil
9.8
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
9.5
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
8.8
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
8.5
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
4.9
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.9
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.3
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
3.1
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.0
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
3.0
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.4
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
2.3
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
1.7
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
1.5
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.4
BLOKADE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.3
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.1
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
59.5
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
57.3
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
55.0
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
53.4
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
52.6
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
43.4
ŠUT ZA 3 % po meču
Centar
Pogledaj Profil
39.7
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
37.4
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
34.3
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
33.7
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
83.9
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
73.8
BACANJA % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
73.3
BACANJA % po meču
Centar
Pogledaj Profil
72.9
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
71.4
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil

PLAY OFF TABELA

PosTimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički15141100277023229
2Izmene1513284466817628
3AKK Tvrđava1511488978510426
4Tajchy Thunders1511494878416426
5AKK Wolves & Dragons1511488176211926
6Kraljevi Ove Igre151057807126825
7Bulevar1596760763-324
8Niški Medvedi15967917335823
POGLEDAJ KOMPLETNU TABELU
NEBOJŠA GUTEŠA /NERADNIČKI/ - MVP 15. KOLA
POENI 25
SKOKOVI 7
ASISTENCIJE 8
UKRADENE LOPTE 4
INDEX 40
19/04/2021

Počelo je drugo izdanje takmičenja koje formalno nosi naziv Amateur Kup, a pravo učešća na njemu imaju ekipe koje su na kraju regularnog dela Amaterske košarkaške lige zauzele pozicije od 9. do 16. mesta na tabeli. I već u prvom kolu iznenađenje, ispali su branioci titule, ekipa NeposlušNi. Prvi favorit kupa, ekipa AKK Kolibri, lako…

15/04/2021

Minulog vikenda odigrano je poslednje kolo regularnog dela šeste sezone Amaterske košarkaške lige Niša (AKL). Konačan plasman na tabeli zavisio je od rezultata tri utakmice koje su se igrale poslednjeg kola, tako da je vikend obećavao dosta uzbuđenja. Na kraju, kada se povuče crta, sjajna sezona je odigrana i u foto finišu smo dobili parove…

08/04/2021

Pred poslednje kolo odigrano je jedno kolo bez koga se, činilo se, i moglo, što se tiče plasmana u takmičenju. Odigrana je i odložena utakmica između Durlantule i Kolibrija, posle produžetka trijumf je odnela ekipa Kolibri rezultatom 55:52. Na papiru derbi kola bila je utakmica ekipa finalista četvrte sezone AKL, Izmene su bile bolje od…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.   AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš!   Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

02/10/2020

Amaterska košarkaška liga Niša više puta je tokom svog postojanja pokazala koliko je ozbiljna organizacija i koliko pridev amaterski u imenu odudara od profesionalnog pristupa ljudi iz organizacije. Uprkos svim teškoćama koje su zadesile svet u 2020. godini Amaterska liga ulazi u svoju šestu sezonu i počinje u subotu 3. oktobra. Ove sezone ligu čini…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.   AKL-prijava 20-21

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš!   Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš!   Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.   AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

11/03/2020

Odigrane su utakmice preptoslednjeg, 14. kola Amaterske košarkaške lige Niša i nakon njih su neke stvari jasnije pred početak doigravanja, ali i dalje nisu poznati svi učesnici Top 8 faze takmičenja. Poslednje kolo će po tradiciji biti izuzetno uzbudljivo i sa velikim takmičarskim nabojem. Vikend iza nas obeležio je poraz aktuelnog šampiona. Kraljevi ove igre…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou

SerbianEnglish