VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!
SAZNAJ VIŠE

Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

POSLEDNJI REZULTATI

28/02/2021
OŠ "Ivo Andrić"
28/02/2021
OŠ "Ivo Andrić"
28/02/2021
OŠ "Ivo Andrić"
28/02/2021
OŠ "Ivo Andrić"

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

26.0
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
22.8
Index po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
19.9
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
18.5
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
18.2
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
16.6
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
21.4
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
17.5
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
17.1
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
15.4
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
11.2
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
10.6
Skokovi po meču
Krilo
Pogledaj Profil
10.4
Skokovi po meču
Krilo
Pogledaj Profil
9.7
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
9.5
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
5.0
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.4
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.3
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
3.0
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
2.0
UKRADENE LOPTE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.0
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
1.6
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.5
BLOKADE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.3
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.9
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
66.7
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
60.0
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
54.5
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
53.7
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
53.2
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
51.1
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
41.9
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
41.2
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
39.5
ŠUT ZA 3 % po meču
Centar
Pogledaj Profil
37.9
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
36.2
ŠUT ZA 3 % po meču
Bek
Pogledaj Profil
82.8
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
78.9
BACANJA % po meču
Centar
Pogledaj Profil
76.5
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
74.5
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
70.0
BACANJA % po meču
Centar
Pogledaj Profil

Play Off Tabela

Više
N.TimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički109167252015219
2Izmene109158243914319
3AKK Wolves & Dragons108261048712318
4Tajchy Thunders108266556010518
5Kraljevi Ove Igre10735464836317
6NeposlušNi10645745155916
7AKK Tvrđava10645735403316
8Niški Medvedi10554914731815
DAVID MITROVIĆ /TRUST THE PROCESS/ - MVP 10. KOLA
POENI 27
SKOKOVI 10
ASISTENCIJE 2
INDEX 31
04/03/2021

Poslednjeg vikenda februara nastavljena je uzbudljiva šesta sezona Amaterske košarkaške lige Niša. Odigrano je deseto kolo, viđena je lepa košarka, igrači se vraćaju polako u formu, a ekipe sa sve većim rosterom igraju svoje utakmice. Izmene su pobedile Kolibre 56:51 u jako uzbudljivom meču, pun takmičarskog naboja. Obe ekipe su poznate po stamenim odbranama, a…

25/02/2021

Još jedno kolo je iza nas, par iznenađenja, dva odlična derbija i puno dobre košarke. Borba za plej-of se zahuktava i potpuna je nepoznanica koje ekipe će se naći u doigravanju. Svako kolo ove sezone otvara Bulevar, ovog puta su ukrstili koplja sa direktnim protivnikom za plej of ekipom Brew Crew i pobedili su 46:34….

18/02/2021

Proteklog vikenda nastavljena je sezona Amaterske košarkaške lige posle više od dva meseca pause uzrokovane pandemijom korona virusa. Odigrano je 8. kolo, a pored velike želje i nostalgije za košarkom koje nije bilo tokom pauze, evidentno je da je većina ekipa i u padu forme, što zbog nedostatka igračkog kadra što zbog fizičke neaktivnosti tokom…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

02/10/2020

Amaterska košarkaška liga Niša više puta je tokom svog postojanja pokazala koliko je ozbiljna organizacija i koliko pridev amaterski u imenu odudara od profesionalnog pristupa ljudi iz organizacije. Uprkos svim teškoćama koje su zadesile svet u 2020. godini Amaterska liga ulazi u svoju šestu sezonu i počinje u subotu 3. oktobra. Ove sezone ligu čini…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

11/03/2020

Odigrane su utakmice preptoslednjeg, 14. kola Amaterske košarkaške lige Niša i nakon njih su neke stvari jasnije pred početak doigravanja, ali i dalje nisu poznati svi učesnici Top 8 faze takmičenja. Poslednje kolo će po tradiciji biti izuzetno uzbudljivo i sa velikim takmičarskim nabojem. Vikend iza nas obeležio je poraz aktuelnog šampiona. Kraljevi ove igre…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou

SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian