SAZNAJ VIŠE

Kocić u neizvesnoj završnici srušio Medvede!

POSLEDNJI REZULTATI

17/11/2019
OŠ "Ivo Andrić"
17/11/2019
OŠ "Ivo Andrić"
17/11/2019
OŠ "Ivo Andrić"
17/11/2019
OŠ "Ivo Andrić"

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

KATEGORIJE

Play Off Tabela

Više
N.TimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički66043930013912
2Tajchy Thunders66040930210712
3Izmene6603772809712
4Niški Medvedi64240228711510
5AKK Tvrđava6423433192410
6Kraljevi Ove Igre633352310429
7Trust The Process633323287369
8KKKKK Kolibri633360339219
PETKOVIĆ MILOŠ / TAJCHY THUNDERS / - MVP 4. KOLA
POENI 33
SKOKOVI 12
UKRADENE LOPTE 1
ASISTENCIJE 4
BLOKADA 1
ŠUT IZ IGRE 89%
INDEX 46
09/11/2019

Iza nas je peto kolo Amaterske košarkaške lige Niša, a ono je obilovalo derbijima i neizvesnim utakmicama. Najneizvesnije je bilo na utakmici između Tajchy Thunders-a i Niških medveda, a “tandersi” su slavili rezultatom 63:62. Medvedi su pet sekundi pre kraja imali pola koša prednosti, a onda je Dimitrije Kocić iskoristio sjajan pas Jovana Jakšića i…

30/10/2019

Nakon utakmica četvrtog kola AKL tri ekipe su ostale na vrhu tabele, bez poraza u dosadašnjem delu sezone. To su Tajchy Thunders, Neradnički i Izmene. Tajchy Thunders je ubedljivo savladao ekipu Srce na teren rezultatom 100:46. Neradnički je slavio protiv Munja Transa 84:64, a Izmene su bile bolje od tima Brew crew 50:32. Derbi kola…

26/10/2019

Nakon tri kola četiri ekipe Amaterske košarkaške lige Niša ostale su neporažene. To su Neradnički, Tajchy Thunders, Tvrđava i Izmene. Neradnički je savladao tim Brew Crew 72:64, a Tajchy Thunders Kraljeve ove igre 55:39. U derbiju kola Izmene su nanele prvi poraz ekipi Wolves and Dragons rezultatom 59:45. Najubedljiviju pobedu vikenda zabeležila je Tvrđava protiv…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

09/11/2019

Iza nas je peto kolo Amaterske košarkaške lige Niša, a ono je obilovalo derbijima i neizvesnim utakmicama. Najneizvesnije je bilo na utakmici između Tajchy Thunders-a i Niških medveda, a “tandersi” su slavili rezultatom 63:62. Medvedi su pet sekundi pre kraja imali pola koša prednosti, a onda je Dimitrije Kocić iskoristio sjajan pas Jovana Jakšića i…

30/10/2019

Nakon utakmica četvrtog kola AKL tri ekipe su ostale na vrhu tabele, bez poraza u dosadašnjem delu sezone. To su Tajchy Thunders, Neradnički i Izmene. Tajchy Thunders je ubedljivo savladao ekipu Srce na teren rezultatom 100:46. Neradnički je slavio protiv Munja Transa 84:64, a Izmene su bile bolje od tima Brew crew 50:32. Derbi kola…

26/10/2019

Nakon tri kola četiri ekipe Amaterske košarkaške lige Niša ostale su neporažene. To su Neradnički, Tajchy Thunders, Tvrđava i Izmene. Neradnički je savladao tim Brew Crew 72:64, a Tajchy Thunders Kraljeve ove igre 55:39. U derbiju kola Izmene su nanele prvi poraz ekipi Wolves and Dragons rezultatom 59:45. Najubedljiviju pobedu vikenda zabeležila je Tvrđava protiv…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou