VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!
SAZNAJ VIŠE

Guteša srušio Tvrđavu

POSLEDNJI REZULTATI

27/12/2020
OŠ "Ivo Andrić"
27/12/2020
OŠ "Ivo Andrić"
27/12/2020
OŠ "Ivo Andrić"
27/12/2020
OŠ "Ivo Andrić"

NAJKORISNIJI IGRAČI LIGE

21.1
Index po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
21.0
Index po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
20.5
Index po meču
Bek
Pogledaj Profil
21.5
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
20.6
Index po meču
Bek
Pogledaj Profil
16.7
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
18.6
Index po meču
Krilo
Pogledaj Profil
19.3
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
18.2
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
14.3
Index po meču
Centar
Pogledaj Profil
19.8
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
17.5
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
17.6
Poeni po meču
Centar
Pogledaj Profil
16.3
Poeni po meču
Bek
Pogledaj Profil
15.9
Poeni po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
14.6
Poeni po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
13.8
Poeni po meču
Krilo
Pogledaj Profil
13.3
Poeni po meču
Centar
Pogledaj Profil
12.8
Poeni po meču
Bek
Pogledaj Profil
13.9
Poeni po meču
Centar
Pogledaj Profil
12.1
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
11.4
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
9.8
Skokovi po meču
Krilo
Pogledaj Profil
9.4
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
8.1
Skokovi po meču
Bek
Pogledaj Profil
7.4
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
7.8
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
6.6
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
6.8
Skokovi po meču
Centar
Pogledaj Profil
6.5
Skokovi po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
5.2
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
4.0
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
3.4
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.7
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.1
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
3.2
ASISTENCIJE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
2.9
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.6
ASISTENCIJE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.5
ASISTENCIJE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
3.2
UKRADENE LOPTE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
3.3
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.6
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.4
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
2.5
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.2
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.3
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.1
UKRADENE LOPTE po meču
Bek
Pogledaj Profil
2.0
UKRADENE LOPTE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.5
BLOKADE po meču
Krilo
Pogledaj Profil
1.3
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
1.1
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.9
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.9
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Centar
Pogledaj Profil
0.6
BLOKADE po meču
Bek
Pogledaj Profil
61.7
ŠUT IZ IGRE % po meču
Bek
Pogledaj Profil
58.1
ŠUT IZ IGRE % po meču
Bek
Pogledaj Profil
59.7
ŠUT IZ IGRE % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
61.1
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
58.6
ŠUT IZ IGRE % po meču
Centar
Pogledaj Profil
48.1
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
41.8
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
44.7
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
32.2
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
43.5
ŠUT ZA 3 % po meču
Centar
Pogledaj Profil
40.0
ŠUT ZA 3 % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
38.3
ŠUT ZA 3 % po meču
Bek
Pogledaj Profil
39.5
ŠUT ZA 3 % po meču
Bek
Pogledaj Profil
35.6
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
35.1
ŠUT ZA 3 % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
87.0
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
84.3
BACANJA % po meču
Plejmejker
Pogledaj Profil
84.0
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
68.0
BACANJA % po meču
Krilni Centar
Pogledaj Profil
70.6
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil
73.3
BACANJA % po meču
Krilo
Pogledaj Profil
75.0
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil
72.4
BACANJA % po meču
Centar
Pogledaj Profil
71.0
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil
71.9
BACANJA % po meču
Bek
Pogledaj Profil

Play Off Tabela

Više
N.TimGPWLPFPADIFFPTS
1Neradnički77046335410914
2Izmene6603752839212
3Tajchy Thunders7524693937612
4AKK Wolves & Dragons7524113575412
5Kraljevi Ove Igre7523683264212
6AKK Tvrđava7434103575311
7NeposlušNi7433833671611
8Bulevar743381405-2411
NEBOJŠA GUTEŠA /NERADNIČKI/ - MVP 7. KOLA
POENI 31
ASISTENCIJE 3
SKOKOVI 9
UKRADENE LOPTE 2
INDEX 37
20/11/2020

Minulog vikenda odigrano je nekompletno sedmo kolo Amaterske košarkaške lige Niša. Odigrano je šest utakmica utakmica, dok su dve odložene zbog pojavljivanja korona virusa u redovima ekipa PIO iz Vranja i Niških medveda. Iznenađenje kola priredili su Kolibri koji su bez pomoći dva jako bitna igrača Stefanovića i Ristića, pokazali da su sposobni da se…

11/11/2020

Šesto kolo Amaterske košarkaške lige Niša donelo je dosta uzbuđenja. Iznenađenje vikenda priredila je ekipa Bulevara koja je, nakon Tvrđave, savladala još jednog protivnika iz vodeće četvorke. Nakon sjajnog preokreta u poslednjoj četvrtini bili su bolji od ekipe Tajchy Thunders 66:61 i naneli su im prvi poraz u ovoj sezoni. Akteri dva finala prethodnih sezona…

04/11/2020

Nakon petog kola stanje na tabeli se nije preterano promenilo, ligu predvode tri ekipe sa stoprocentnim učinkom pobeda, Neradnički, Tajchy Thunders i Izmene, dok su na dnu tabele tri tima koja još uvek nisu osetila “ukus pobede” – Trust the Process, Underdogs i P.I.O. U derbiju kola sastali su se stari rivali i konkurenti na…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

02/10/2020

Amaterska košarkaška liga Niša više puta je tokom svog postojanja pokazala koliko je ozbiljna organizacija i koliko pridev amaterski u imenu odudara od profesionalnog pristupa ljudi iz organizacije. Uprkos svim teškoćama koje su zadesile svet u 2020. godini Amaterska liga ulazi u svoju šestu sezonu i počinje u subotu 3. oktobra. Ove sezone ligu čini…

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

08/10/2019

Nedelju dana do početka nove sezone #aklniš! Ko će podići pehar na kraju jubilarne 5. sezone saznaćemo sredinom maja naredne godine!Ostanite uz nas i pratite nove zanimljive duele košarkaša/amatera koji se takmiče u najboljoj amaterskoj košarkaškoj ligi u regionu!

06/09/2020

Prijave ekipa za novu šestu sezonu su počele! Na kraju teksta možete preuzeti obrazac za prijavu, a istu pošaljite mejlom na adresu lige aklnis2014@gmail.com.    AKL-prijava 20-21

26/05/2020

Dana 26.05.2020. godine održan je sastanak čelnika Amaterske košarkaške lige – AKL. Sastanku su prisustvovali članovi Upravnog odbora lige, Komesar lige kao i Direktor lige, a doneta je sledeća     O D L U K A   o PREKIDU takmičenja za sezonu 2019/20, a usled pandemije virusa COVID-19. Nakon razmatranja svih mogućih opcija za…

11/03/2020

Odigrane su utakmice preptoslednjeg, 14. kola Amaterske košarkaške lige Niša i nakon njih su neke stvari jasnije pred početak doigravanja, ali i dalje nisu poznati svi učesnici Top 8 faze takmičenja. Poslednje kolo će po tradiciji biti izuzetno uzbudljivo i sa velikim takmičarskim nabojem. Vikend iza nas obeležio je poraz aktuelnog šampiona. Kraljevi ove igre…

Entuzijazam i amaterizam na profesionalnom nivou

SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian