VESTI SA TERENA
  1. Durlantula do pobede u foto-finišu, Raičević MVP kola
  2. Počelo je!
  3. Šesta sezona AKL počinje za vikend!
  4. Prijava za sezonu 2020/21
  5. Sezona se prekida!

Kraljevi Ove Igre vs Izmene

Amaterska Košarkaška Liga Niš 08/03/2020 - 13:40
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
08/03/2020 13:40 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Kraljevi Ove Igre57Pobeda
Izmene36Poraz

Kraljevi Ove Igre

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa BojovićKrilni Centar49020.02450.00002450.05271130234
Milan MitićPlejmejker0-1000010.0020.0030.02240210010
Miloš StojanovićBek16121250.031323.13560.061833.32573220144
Teodor PetrovićKrilo10700051145.5030.051435.72462221041
Uglješa MilidragovićCentar290001333.3030.01616.739122301101
Vidoje MijalkovićBek252699100.081553.3020.081747.10222210029
Ukupno 5762101376.9194740.431520.0226235.514243810129241419

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo0-6020.0000020.0020.01230200052
Andrej BlagojevićCentar00000000000000.00000000000
Đorđe CvetkovićBek2-20001250.0020.01425.00220200010
Miljan PetrovićCentar573475.01425.0010.01520.00440102013
Miroslav MilenkovićBek41100022100.0010.02366.71781420001
Mladen IvkovićCentar0-2000010.0000010.00220200010
Najdan NikolićKrilo31000020.01250.01425.01120101010
Radivoje RaičevićKrilni Centar1001333.33742.91616.741330.81125400132
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker4-444100.0060.0030.0090.00440311053
Stefan TodorovićBek891250.02450.01425.03837.52461110112
Ukupno 361491560.092832.132114.3124924.5627337204421813
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian