VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Niški Medvedi vs Brew Crew

Amaterska Košarkaška Liga Niš 29/02/2020 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
29/02/2020 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Niški Medvedi69Pobeda
Brew Crew44Poraz

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dragan KantarKrilo4-20002540.0060.021118.20660440030
Igor ĐorđevićBek00000000000000.01120100010
Marko BosićKrilni Centar12193475.033100.01425.04757.11672111034
Marko ĆirićCentar321250.01250.0010.01333.30220110011
Milorad ŠukovićBek111422100.03475.011100.04580.00221100002
Nemanja StankovićKrilni Centar24010.011100.000011100.01230000011
Nikola BogdanovićKrilo481250.0010.01250.01333.31122010002
Ozren TripunovićPlejmejker210001250.0020.01425.00003240030
Stefan IgnjatovićCentar10133475.02540.011100.03650.04150000002
Stefan JovanovićPlejmejker4101250.00001333.31333.30222160022
Stefan ZarevPlejmejker4800022100.000022100.00222330011
Viktor LjubisavljevićKrilo3-1000010.01425.01520.00000000000
Vladimir ĐonićKrilo101100022100.022100.044100.00111010020
Ukupno 6987111764.7172860.782630.8255446.382634131421101715

Brew Crew

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilni Centar5-2010.01520.01333.32825.01231300021
Ćiro JordanovCentar75020.02366.71333.33650.01343100041
Dejan MarkovićKrilni Centar753475.02633.3010.02728.60332310012
Nikola PetkovićPlejmejker371425.011100.000011100.01120020003
Nikola SmiljkovićKrilni Centar4622100.01250.00001250.01120110012
Nikola StankovićPlejmejker21020.01333.3020.01520.00554610023
Petar LjubićBek2-30001425.00001425.00001300000
Vojin KikićPlejmejker14103650.04666.71520.051145.52241320124
Vukašin VeljkovićKrilo00000010.0000010.00440100031
Ukupno 442992142.9133141.931421.4164535.66212712217011517
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian