VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Niški Medvedi vs AKK Tvrđava

Amaterska Košarkaška Liga Niš 18/10/2020 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
18/10/2020 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Niški Medvedi48Poraz
AKK Tvrđava60Pobeda

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Đorđe BarabašKrilni Centar0-3000000010.0010.00000210010
Dragan KantarKrilo1140004944.41333.351241.72130200032
Marko BosićKrilni Centar15191520.071258.3050.071741.219103220027
Marko ĆirićCentar200001333.3020.01520.00330200001
Milovan CvetkovićCentar2022100.0010.0010.0020.00220210021
Nikola BogdanovićKrilo6121250.01333.31250.02540.03362110024
Stefan IgnjatovićCentar961250.044100.0010.04580.01010200011
Stefan ZarevPlejmejker0-3020.0020.0010.0030.01231120041
Viktor LjubisavljevićKrilo0-1000000000000.00000000010
Vladimir ĐonićKrilo541250.011100.0020.01333.30222310033
Ukupno 503861540.0183551.421811.1205337.7822308178001920

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija RadojevićPlejmejker1-21250.0020.0000020.00110100011
Dimitrije KostićKrilo00000000000000.00110000010
Dušan VučkovićKrilo341250.01250.00001250.01230100001
Igor JocićBek0-1000000010.0010.00000000000
Lazar DelčićBek00000000000000.00000000000
Lazar IvkovićKrilo93000010.03933.331030.00221120052
Marko StevanovićPlejmejker17186785.71520.03837.541330.80661540027
Miloš MarinkovićBek1050002366.721020.041330.80111150020
Miloš RadovanovićKrilo411020.022100.000022100.01236330033
Mirko TokalićCentar6544100.01333.30001333.31120110032
Nikola JeremićKrilni Centar470002366.70002366.73361120040
Zoran MiladinovićBek65000020.02450.02633.33360200010
Ukupno 6055121770.692339.1103231.3195534.592231101617002216
SerbianEnglish