VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Niški Medvedi vs Trust The Process

Amaterska Košarkaška Liga Niš 10/04/2021 - 14:10
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
10/04/2021 14:10 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Niški Medvedi55Pobeda
Trust The Process50Poraz

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dragan KantarKrilo16110002540.041723.562227.3010101120021
Dušan IgnjatovićBek00000000000000.00000000000
Igor ĐorđevićBek0-2000010.0000010.00000000010
Marko BosićKrilni Centar182261346.261346.2040.061735.3117183620027
Mladen MladenovićBek240001250.0020.01425.02351110010
Nikola MiloševićBek01000000000000.01230110020
Stefan IgnjatovićCentar490002728.6020.02922.264102111010
Stefan ZarevPlejmejker222450.0000010.0010.00001110013
Viktor LjubisavljevićKrilo3-40000001616.71616.70220200020
Vladan MarkovićKrilo65030.03475.0010.03560.02350120042
Vladimir ĐonićKrilo2-10001250.0020.01425.00110310012
Milovan CvetkovićCentar210001333.30001333.31120000021
Ukupno 554882040.0163743.253514.3217229.223335681711101916

Trust The Process

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar KrasićCentar474666.7030.0000030.01890200045
David MitrovićPlejmejker221461060.02633.341625.062227.30881520028
Jovan ŽivićPlejmejker7933100.02540.0020.02728.60553110032
Mladen LilićBek00000030.0000030.03141230030
Stefan TrajkovićBek14922100.0010.041233.341330.80552410033
Veljko LazarevićPlejmejker3500000011100.011100.00111120111
Ukupno 5044152171.441822.293129.0134926.5428328159011619
SerbianEnglish