VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Niški Medvedi vs Brew Crew

Amaterska Košarkaška Liga Niš 27/03/2021 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
27/03/2021 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Niški Medvedi66Pobeda
Brew Crew48Poraz

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dragan KantarKrilo12251250.01250.03742.94944.4010101180012
Dušan IgnjatovićBek2-2020.011100.0010.01250.00110200011
Igor ĐorđevićBek111250.0000000000.01121100021
Marko BosićKrilni Centar17203837.57977.8030.071258.31672111126
Marko ĆirićCentar14122366.73560.02450.05955.61560410022
Nikola MiloševićBek200001250.00001250.00220110030
Stefan IgnjatovićCentar1010020.05683.3010.05771.43140110011
Stefan ZarevPlejmejker02000000000000.00110110001
Vladan MarkovićKrilo3-11333.31520.0010.01616.70111230022
Vladimir ĐonićKrilo5711100.02540.0010.02633.30111131102
Ukupno 667492339.1213560.051827.8265349.16293561519221418

Brew Crew

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Branislav ĐorđevićCentar10120002450.02450.04850.00332122031
Darko ĐorđevićKrilni Centar0-1000020.0000020.01121210032
Dejan MarkovićKrilni Centar0-8020.0030.0020.0050.01122100141
Marko ŽivićPlejmejker9-3000060.031030.031618.80222530122
Milan MilenkovićCentar12174666.74850.00004850.074110100023
Nenad TasićKrilo970003933.31616.741526.7110110310011
Nikola SmiljkovićKrilni Centar872450.03475.00003475.00110100013
Petar LjubićBek04000010.0000010.01341330011
Ukupno 483561250.0123732.462227.3185930.511253681710221714
SerbianEnglish