VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

NeposlušNi vs Niški Medvedi

Amaterska Košarkaška Liga Niš 15/12/2019 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
15/12/2019 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
NeposlušNi43Poraz
Niški Medvedi59Pobeda

NeposlušNi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Lazar ĐimišPlejmejker300000001812.51812.50111140010
Marko BojovićCentar8900044100.0040.04850.02352201010
Marko MilojevićKrilo2-3020.01250.0010.01333.30110200011
Marko StojiljkovićCentar751333.33560.0020.03742.92350101032
Milan MomčilovićPlejmejker5911100.022100.0010.02366.70223410003
Nemanja JovanovićBek01000000000000.00000000001
Nikola StojanovićKrilni Centar971425.01425.021414.331816.70993230036
Predrag MladenovićBek3-3000010.01333.31425.00000100020
Stevan GrčićKrilni Centar650003742.90003742.91452200020
Ukupno 433031030.0142556.043312.1185831.05232811158201313

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dragan KantarKrilni Centar91300033100.01616.74944.41783320021
Marko BosićKrilni Centar1290003742.92366.751050.01231110121
Marko ĆirićCentar220001333.3010.01425.00220110012
Milorad ŠukovićBek430002366.7020.02540.01230110010
Miloš BosićBek15231333.34666.72540.061154.50881130015
Milovan CvetkovićCentar2-10001250.0010.01333.31230200020
Nemanja StankovićKrilni Centar2422100.0010.0010.0020.00220010001
Stefan JovanovićPlejmejker400002366.7020.02540.02240300020
Stefan VojinovićPlejmejker373475.0000010.0010.01341110012
Stefan ZarevPlejmejker3400000011100.011100.00001010010
Viktor LjubisavljevićKrilo0-3000010.0010.0020.00000100000
Vladimir ĐonićKrilo31000050.01250.01714.32240120100
Ukupno 59626966.7163447.172626.9236038.39324171513021312
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian