VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Neradnički vs Niški Medvedi

Amaterska Košarkaška Liga Niš 07/11/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
07/11/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Neradnički55Pobeda
Niški Medvedi49Poraz

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bratislav PerićKrilo152141136.44850.01425.051241.72794112027
Marko AćimovićPlejmejker20170001250.061346.271546.70113110001
Miloš CekićKrilni Centar121250.0010.0020.0030.00330110002
Miloš MiladinovićPlejmejker0-2000000010.0010.00000000010
Miloš MitićBek300000001333.31333.30110000110
Nebojša GutešaPlejmejker16195771.44757.11119.151827.80880050038
Saša JovanovićCentar00000000000000.00000000000
Ukupno 5557102050.091850.093426.5185234.62202273821718

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Damjan RadosavljevićBek961250.04757.10004757.12350300111
Igor ĐorđevićBek00000000000000.00000000000
Marko BosićKrilni Centar10900051241.7060.051827.8010100040121
Marko ĆirićCentar13110005683.31250.06875.00220200000
Milovan CvetkovićCentar0-4000000000000.00000100030
Mladen MladenovićBek62000010.02450.02540.00110000020
Stefan IgnjatovićCentar651250.01333.31250.02540.02240101021
Stefan ZarevPlejmejker171250.0000020.0020.00441150033
Strahinja KrstićKrilni Centar480002633.30002633.33581110010
Viktor LjubisavljevićKrilo00000000000000.00000000000
Vladan MarkovićKrilo0-11000030.0020.0050.01120500030
Vladimir ĐonićKrilo01000000000000.00110020020
Ukupno 49343650.0173844.741822.2215637.5829372141212196
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian