VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Bulevar vs Niški Medvedi

Amaterska Košarkaška Liga Niš 10/10/2020 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
10/10/2020 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Bulevar40Poraz
Niški Medvedi64Pobeda

Bulevar

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bojan JovanovićCentar292450.0020.0000020.01780112012
Branislav MitrovićBek772450.01520.01425.02922.22351100015
Dejan MiloševićPlejmejker210001425.0030.01714.32241120021
Enis GanihodžićBek122000050.041040.041526.71560400010
Marko CvetanovićKrilo460002366.70002366.70660000210
Milan RanđelovićKrilo3000000011100.011100.00220300020
Milan StevanovićKrilni Centar00000000000000.00000000000
Nemanja StankovićKrilni Centar5611100.02450.00002450.02570320041
Nikola KrstićPlejmejker00000000000000.00000000000
Nikola StaševićKrilni Centar00000000000000.00000000000
Stefan PopovićPlejmejker32020.0010.01333.31425.00000050122
Vuk RudanBek2-50001425.0010.01520.01120200041
Ukupno 402851145.572825.072231.8145028.09314021510231812

Niški Medvedi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Igor ĐorđevićBek200001250.00001250.00110100010
Marko BosićKrilni Centar1417030.071070.0020.071258.31560020104
Marko ĆirićCentar10123650.02540.011100.03650.03250110014
Miloš BosićBek46030.02540.0020.02728.61563220124
Milovan CvetkovićCentar2-20001520.00001520.00220000020
Nikola BogdanovićKrilo7141250.03560.0020.03742.91565020021
Stefan IgnjatovićCentar7111250.03650.0020.03837.52570002001
Stefan ZarevPlejmejker341425.01250.0020.01425.00111140024
Viktor LjubisavljevićKrilo960000003650.03650.00001110010
Vladimir ĐonićKrilo691250.011100.01333.32450.00112131011
Ukupno 647772231.8214151.252025.0266142.68273512715321219
SerbianEnglish