VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

NeposlušNi vs Neradnički

Amaterska Košarkaška Liga Niš 02/11/2019 - 14:10
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
02/11/2019 14:10 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
NeposlušNi28Poraz
Neradnički76Pobeda

NeposlušNi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Lazar ĐimišPlejmejker612366.722100.0060.02825.00331520012
Marko MilojevićKrilo0-3000030.0000030.02020000020
Marko StojiljkovićCentar6-122100.02633.3050.021118.23361610033
Marko StošićBek4-10002450.0030.02728.60110100000
Milan MomčilovićPlejmejker4-71250.0040.01616.711010.00110420011
Nemanja JovanovićBek62000010.02450.02540.00110000020
Petar RanđelovićPlejmejker0-1000010.0000010.00000000000
Predrag MladenovićBek0-1000030.0000030.02020000022
Stevan GrčićKrilni Centar2300011100.0020.01333.30441100010
Vuk StevanovićKrilni Centar0-4000010.0030.0040.00001210000
Ukupno 28-125771.472626.932910.3105518.271320419600128

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bratislav PerićKrilo6100003475.00003475.02351200001
Dušan LakićCentar00000000010.0010.00000010000
Ivan DavinićBek5900011100.011100.022100.00440110000
Marko AćimovićPlejmejker200001250.0010.01333.30000120010
Miloš CekićKrilni Centar430002366.7010.02450.00330000020
Miloš MiladinovićBek19210005683.33650.081266.70442220011
Miloš MiladinovićPlejmejker03000000010.0010.00220020000
Miloš VukomanovićBek41100022100.000022100.00550020000
Nemanja ŽivkovićPlejmejker15252366.75771.41520.061250.00446470015
Nikola MilovanovićKrilo14172450.03560.02633.351145.52792311012
Saša JovanovićCentar7711100.03475.0010.03560.00112000021
Ukupno 761065862.5253473.572330.4325756.14333713131810810
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian