VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

AKK Tvrđava vs Neradnički

Amaterska Košarkaška Liga Niš 15/11/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
15/11/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Tvrđava59Poraz
Neradnički63Pobeda

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija RadojevićPlejmejker0-2000010.0010.0020.00000110000
Dimitrije KostićKrilo51010.011100.01250.02366.70110100031
Dušan VučkovićKrilo00000000000000.00000000000
Igor JocićBek0-1000000000000.00000000010
Lazar IvkovićKrilo1-31250.0010.0000010.01010000041
Luka RistićBek0-1000000010.0010.00000000000
Marko StevanovićPlejmejker151122100.02540.03742.951241.71781500032
Miloš MarinkovićBek0-2000020.0020.0040.00002110000
Miloš RadovanovićKrilo981333.34580.0010.04666.70110210014
Mirko TokalićCentar5101250.02366.70002366.71561313021
Nikola JeremićKrilni Centar682366.72450.00002450.02243210054
Nikola StanisavljevićKrilni Centar1-21250.0020.0000020.01230000131
Zoran MiladinovićBek17111520.081172.7030.081457.13251100144
Ukupno 593892045.0193554.341723.5235244.2920298165322618

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa ŽivkovićBek3300000011100.011100.00000000000
Bratislav PerićKrilo202450.0010.0020.0030.02240220043
Ivan StojilkovićBek4322100.011100.0020.01333.31120100011
Marko AćimovićPlejmejker6-10000002450.02450.00110301141
Miloš CekićKrilni Centar2-500011100.0030.01425.00220310040
Miloš MiladinovićPlejmejker0-1000000000000.00000000010
Miloš MitićBek0-1000000000000.01010000020
Mladen MitićBek722450.01425.01425.02825.01011100002
Nebojša GutešaPlejmejker3136141877.84666.73933.371546.709924301311
Saša JovanovićCentar8622100.0020.02366.72540.02131001141
Ukupno 6342223073.371546.792832.1164337.2716234146232319
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian