VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Izmene vs Neradnički

Amaterska Košarkaška Liga Niš 22/12/2019 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
22/12/2019 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene52Poraz
Neradnički59Pobeda

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo59010.011100.01250.02366.72241110034
Andrej BlagojevićCentar00000000000000.00000000000
Đorđe CvetkovićBek0-1000000010.0010.00110000010
Mario StojanovićKrilni Centar00000000000000.01010100000
Miljan PetrovićCentar04000000010.0010.01231001011
Miloš SimićKrilo5-8040.01425.01714.321118.20220200022
Miroslav MilenkovićBek13195862.54580.00004580.00550100028
Mladen IvkovićCentar531425.02540.00002540.03252210042
Najdan NikolićKrilo0-2000020.0000020.02240410010
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker1763560.041233.32825.062030.01231420025
Stefan TodorovićBek781250.0010.02366.72450.02352200032
Ukupno 5238102441.7123040.062227.3185234.61221337175101924

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa ŽivkovićBek0-2000000010.0010.00000000010
Bratislav PerićKrilo16153475.05862.511100.06966.71450000042
Dušan LakićCentar0-7000010.0010.0020.00110200040
Marko AćimovićPlejmejker370000001333.31333.32243230031
Miloš CekićKrilni Centar2222100.0000010.0010.00110110011
Miloš MiladinovićPlejmejker3-1000010.011100.01250.00000000030
Nemanja ŽivkovićPlejmejker212781080.05955.61333.361250.013437500110
Nikola KrasićCentar1353650.02540.02633.341136.40441100143
Saša JovanovićCentar121250.0020.0020.0040.02681310032
Ukupno 5948172470.8122646.261931.6184540.06212781610012419
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian