VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Neradnički vs IngSoftware

Amaterska Košarkaška Liga Niš 22/02/2020 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
22/02/2020 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Neradnički80Pobeda
IngSoftware63Poraz

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Balša ĆirićPlejmejker34000020.011100.01333.30111120000
Bratislav PerićKrilo680003560.0010.03650.01232110000
Ivan DavinićBek0-1000010.0010.0020.00220210000
Marko AćimovićPlejmejker420002450.0030.02728.60221030120
Marko MilovićCentar310000001425.01425.00110000000
Milan RajićBek640000002633.32633.30221100000
Miloš CekićKrilni Centar580001250.011100.02366.70110030000
Miloš MiladinovićPlejmejker610000010.022100.02366.72240030031
Nemanja ŽivkovićPlejmejker8130001425.02366.73742.91121070021
Nikola KrasićCentar182222100.05771.42450.071163.63470010011
Nikola MilovanovićKrilo1312010.055100.01520.061060.01342110031
Saša JovanovićCentar851616.72450.01250.03650.02352300124
Ukupno 80883933.3193554.3133339.4326847.11024341092202138

IngSoftware

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar MarinkovićCentar541425.02366.70002366.72351300022
Andrija MališićKrilo23275683.361154.52922.282040.019102010004
Dimitrije PopovićKrilo04000010.0020.0030.00770002020
Jovan StankovićKrilni Centar101044100.03650.0020.03837.51450200002
Jovan ŽivićPlejmejker02000000000000.01010120000
Milan Jovanović – MiksaBek2500011100.000011100.02020000001
Milan RanđelovićKrilo2300011100.000011100.00000000001
Nemanja ŽivkovićKrilo64000010.02450.02540.02021200000
Uroš ŽivadinovićPlejmejker10122100.04944.4030.041233.30332620042
Vladimir PavlovićCentar521250.02540.00002540.00000010011
Ukupno 6362131872.2193850.042020.0235839.792635614620913
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian