VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Neradnički vs Durlantula

Amaterska Košarkaška Liga Niš 18/12/2021 - 14:40
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
18/12/2021 14:40 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2021

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Neradnički42Poraz
Durlantula48Pobeda

Neradnički

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Ivan StojilkovićBek984666.71250.01616.72825.046101300133
Marko AćimovićPlejmejker64000010.02728.62825.00223150050
Miloš CekićKrilni Centar6-1000020.02728.62922.20660621131
Miloš DragičevićKrilo9154666.71333.31520.02825.019102220035
Miloš MitićBek730002366.71333.33650.00220100020
Miloš VukomanovićBek0-2000030.0000030.00330100010
Saša JovanovićCentar521250.02728.6010.02825.02021011032
Ukupno 422991464.362128.672924.1135026.07283571410222011

Durlantula

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar VučkovićKrilni Centar8114850.02633.3010.02728.638111401036
Bogdan JovanićKrilo71911100.03742.9010.03837.5610162311033
Nikola NedeljkovićPlejmejker91122100.02540.01520.031030.01453220023
Petar RanđelovićKrilni Centar01000000020.0020.00330000000
Srđan MicićBek0-2000010.0010.0020.00000000000
Stefan JovanovićKrilo0-6000010.0050.0060.01231100120
Uroš IlićBek0-1000020.0020.0040.01341210010
Uroš VučkovićPlejmejker24233475.06875.03933.391752.91121320107
Ukupno 4856101566.7133043.342615.4175630.41331449156221119
SerbianEnglish