VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2023/24
  2. AoABR – Dissemination Activities
  3. Training Module – Alliance of amateur basketball referees
  4. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  5. Počeo je Amateur kup!

Margerski Tigrovi vs KK Kolibri

Amaterska Košarkaška Liga Niš 18/12/2021 - 17:30
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
18/12/2021 17:30 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2021

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Margerski Tigrovi48Pobeda
KK Kolibri39Poraz

Margerski Tigrovi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar MarinkovićKrilni Centar02000000010.0010.02240320022
Branislav ĐorđevićCentar14322540.06875.0010.06966.7311144222026
Ilija StamenkovićPlejmejker0-5000020.0020.0040.00110010030
Jovan StošićPlejmejker230001250.0020.01425.00333110031
Lazar StanojlovićPlejmejker7722100.011100.01250.02366.71120100011
Luka StankovićKrilo31000010.01425.01520.00221010020
Miodrag GrozdanovićPlejmejker16125683.34757.11714.351435.71342510026
Petar PetrovićBek642366.72450.0020.02633.32130100045
Vukašin VeljkovićKrilni Centar00020.0010.0000010.01340000021
Nikola MarkovićBek0-5000000040.0040.01010200000
Ukupno 4851111861.1142653.832512.0175133.311273810158202122

KK Kolibri

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar JovanovićBek2500011100.000011100.01232110020
Đorđe MilojevićCentar01000010.0000010.01121100011
Đorđe RakićPlejmejker2-222100.0000050.0050.01123200042
Kostja NešićBek320000001250.01250.01120110020
Miloš AndonovićKrilni Centar503475.01616.7030.01911.12350100145
Nikola RistovskiBek4-122100.01250.0020.01425.00220210052
Strahinja ŽivkovićKrilni Centar10144850.03650.0020.03837.51782210026
Vojin KikićPlejmejker1361250.061154.5050.061637.51341310124
Ukupno 3925121866.7122744.41195.3134628.3820289135022220
SerbianEnglish