VESTI SA TERENA
  1. Durlantula do pobede u foto-finišu, Raičević MVP kola
  2. Počelo je!
  3. Šesta sezona AKL počinje za vikend!
  4. Prijava za sezonu 2020/21
  5. Sezona se prekida!

KKKKK Kolibri vs IngSoftware

Amaterska Košarkaška Liga Niš 20/10/2019 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
20/10/2019 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
KKKKK Kolibri76Pobeda
IngSoftware56Poraz

KKKKK Kolibri

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar JovanovićBek0-2020.0010.0000010.01120000111
Batu Deniz UsumusBek3-1000050.011100.01616.70001000000
Dušan DimićKrilo81222100.033100.000033100.02241100123
Dušan MilojevićKrilo0-3000000010.0010.00000000020
Kostja NešićBek0-4000010.0020.0030.00000100000
Milan StefanovićKrilo20186966.77977.80007977.82240401237
Nikola RistovskiBek861250.02450.01425.03837.50112110012
Saša RistićBek2851121580.08988.9020.081172.7741130320111
Strahinja ŽivkovićCentar761250.03650.00003650.01231210033
Vladimir KovačevićCentar26010.01250.0010.01333.31450131133
Ukupno 7689223366.7244060.021118.2265151.01416308108451630

IngSoftware

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar PopovićBek00000000000000.00000000000
Andrija MališićKrilo17192366.76785.71250.07977.82350220022
Dimitrije PopovićCentar99000010.033100.03475.00110021030
Jovan StankovićKrilo12101333.31425.03650.041040.01340011123
Jovan ŽivićBek0-1000010.0000010.00001221020
Milan Jovanović – LaneBek2-20001250.00001250.00000200032
Milan Jovanović – MiksaBek4300022100.000022100.01011000030
Milan RanđelovićKrilo0-2020.0000000000.00000010032
Miroslav MladenovićKrilo00000000000000.00000000000
Nemanja ŽivkovićKrilo7722100.01333.31250.02540.01120240032
Saša StojanovićKrilo0-2000000000000.00110001220
Uroš ŽivadinovićBek5-43650.01520.0040.01911.12241310144
Vladimir PavlovićCentar0-2000010.0000010.00000000010
Ukupno 563581650.0122646.281747.1204346.57111831113442815
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian