VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

KKKKK Kolibri vs Old School Wolves

Amaterska Košarkaška Liga Niš 10/10/2020 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
10/10/2020 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Kolibri47Poraz
Old School Wolves50Pobeda

AKK Kolibri

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar JovanovićBek2100011100.000011100.01122300020
Đorđe MilojevićCentar00000000000000.00110000010
Dušan DimićKrilo7103742.92633.3010.02728.65273000024
Kostja NešićBek00000000000000.00000000000
Milan StefanovićKrilo432450.01333.30001333.32132310033
Miloš AndonovićKrilni Centar1-41250.0010.0010.0020.00110300011
Nikola RadosavljevićBek6-111100.01333.31520.02825.00330210041
Nikola RistovskiBek442450.01250.0020.01425.00330100025
Strahinja ŽivkovićCentar812728.63837.50003837.52131610138
Vladimir KovačevićCentar91851050.02366.7010.02450.048123320136
Vojin KikićPlejmejker604666.71425.0010.01520.02021300134
Ukupno 4732204148.8123138.71119.1134231.016213712245032432

Old School Wolves

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan KostićBek5622100.0030.011100.01425.00221011021
Dejan SavićKrilo200001520.00001520.05160100030
Dušan OkičićKrilo10422100.01425.02366.73742.90110100031
Dušan SavićCentar7411100.03475.0010.03560.01231100051
Ilija SpasićPlejmejker6-31250.01425.011100.02540.00000520031
Ivan AleksićPlejmejker00000000000000.00000000000
Milan RadojkovićCentar202450.0030.0010.0040.01451311043
Milan StanisavljevićBek601250.01616.71250.02825.00111101032
Milan VeljkovićBek0-7000030.0000030.00000000040
Nikola RistićPlejmejker12128988.922100.0020.02450.02240300057
Petar ĐorđevićBek0-4020.0020.0000020.01010100011
Petar MaravićKrilo04000020.0000020.01232100013
Ukupno 5016172470.893823.751145.5144928.61115266174303420
SerbianEnglish