VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

AKK Wolves & Dragons vs KK Kolibri

Amaterska Košarkaška Liga Niš 09/10/2022 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
09/10/2022 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2022

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Wolves & Dragons60Pobeda
KK Kolibri55Poraz

AKK Wolves & Dragons

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan BićaninKrilo12100000004850.04850.00111010010
Đorđe MilićBek371250.01250.00001250.02022120001
Dušan PribanovićPlejmejker16213650.02366.73742.951050.02353330016
Duško ArsovićKrilni Centar222450.0000000000.01121000032
Nenad MilenkovićCentar11112366.73933.311100.041040.0011111401053
Nikola SamardžićKrilni Centar441425.0030.01250.01520.02350100003
Ognjen ArsićBek2000011100.000011100.00110201020
Stefan KneževićBek2-122100.0000030.0030.00000430023
Vasilije SimićKrilo8104666.72366.7050.02825.02572450033
Ukupno 6064152755.692142.992634.6184738.392534101914201721

KK Kolibri

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Branislav MitrovićBek13174666.73742.91425.041136.42242230017
Dalibor BelićBek210001250.00001250.01120000020
Dušan ĐorđevićCentar2-10001250.00001250.03140300041
Kostja NešićBek0-2000000000000.00000200000
Miloš AndonovićKrilni Centar41020.02540.0010.02633.32020000001
Nemanja StankovićKrilni Centar210001425.0010.01520.01560010130
Nikola KrstićPlejmejker1270003837.52540.051338.50441430021
Nikola RistovskiBek02000020.0010.0030.00332120021
Ognjen MiloševićBek5400011100.01250.02366.70000000000
Strahinja ŽivkovićKrilni Centar111544100.02540.011100.03650.00444000155
Bojan JovanovićCentar440002450.00002450.00331110020
Ukupno 554981266.7164040.051533.3215538.292332101310022116
SerbianEnglish