VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Izmene vs KKKKK Kolibri

Amaterska Košarkaška Liga Niš 27/02/2021 - 14:10
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
27/02/2021 14:10 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene56Pobeda
AKK Kolibri51Poraz

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo81622100.0010.022100.02366.73583230041
Andrej BlagojevićCentar2100011100.000011100.00000000021
Bogdan MarkovićBek0-3000000000000.00000100020
Đorđe CvetkovićBek5200011100.01333.32450.00000000010
Miloš PaligorićBek2722100.0010.0010.0020.00330020013
Miloš SimićKrilo313650.0020.0030.0050.01230110003
Miroslav MilenkovićBek03000010.0010.0020.01121010001
Mladen IvkovićCentar43020.02540.00002540.01230010022
Najdan NikolićKrilo0-1000000000000.00000100000
Radivoje RaičevićKrilni Centar212222100.05683.33560.081172.71231010021
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker922450.02540.01616.731127.32241320043
Stefan TodorovićBek250001250.0010.01333.30331010011
Ukupno 5658111861.1122548.072231.8194740.4920297812001916

AKK Kolibri

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar JovanovićBek04000000000000.01340200013
Dušan DimićKrilo771333.33933.3010.031030.05490220022
Nikola RistovskiBek0-6000020.0000020.00000100041
Petar GospavićPlejmejker3400000011100.011100.00221200000
Saša RistićBek121333100.03560.01616.741136.42130240014
Slaviša ĐukićKrilo11132450.0010.031030.031127.337100140032
Strahinja ŽivkovićCentar12134757.14944.40004944.42571210046
Vojin KikićPlejmejker6511100.011100.011100.022100.00001200011
Ukupno 5153111861.1112740.761931.6174637.013223531411001619
SerbianEnglish