VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Tajchy Thunders vs KKKKK Kolibri

Amaterska Košarkaška Liga Niš 15/11/2020 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
15/11/2020 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Tajchy Thunders40Poraz
AKK Kolibri56Pobeda

Tajchy Thunders

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa SimićKrilo0-1000000000000.01010000020
Aleksandar ĐorđevićBek310000001425.01425.00111100000
Božidar JovanovićBek5000011100.01425.02540.01121300110
Dimitrije KocićPlejmejker00000000000000.00000000000
Jovan JakšićKrilo61000020.02540.02728.60111210043
Milan VeličkovKrilo5-11250.022100.0080.021020.01340200023
Milorad ŠukovićBek7700022100.01250.03475.01012200000
Miloš BiočaninBek0-1000000000000.00000000010
Miloš PetkovićCentar0-1000020.0020.0040.00330111032
Pavle StojanovićCentar00000000000000.00000000000
Petar ĐorđevićBek0-6000000040.0040.00000100010
Petar JovanovićKrilo0-3000000010.0010.00110200010
Stefan JovanovićPlejmejker14120001250.04666.75862.50331311132
Ukupno 4081250.061154.593625.0154731.9413176173221810

AKK Kolibri

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar JovanovićBek480002366.70002366.73142101010
Aleksandar VukovićKrilo00000000000000.00000000000
Đorđe MilojevićCentar00000000000000.00000000000
Dušan DimićKrilo10122450.04580.00004580.03250200013
Kostja NešićBek3400000011100.011100.00001000000
Miloš AndonovićKrilni Centar0-1020.0000000000.00110000011
Nikola RadosavljevićBek3-51250.01250.0050.01714.32130200211
Nikola RistovskiBek12-292450.02424.830054211.90000410023
Slaviša ĐukićKrilo6151333.31250.01520.02728.629115310024
Strahinja ŽivkovićCentar402450.01616.70001616.74370610012
Vladimir KovačevićCentar813010.04580.00004580.02461211022
Vojin KikićPlejmejker6900033100.000033100.01451410112
Ukupno 562682040.0186826.551145.5237929.117254210245231218
SerbianEnglish