VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

Underdogs vs Durlantula

Amaterska Košarkaška Liga Niš 17/10/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
17/10/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Underdogs40Poraz
Durlantula47Pobeda

Underdogs

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa StefanovićPlejmejker421250.0020.01250.01425.01011100012
Aleksandar MarinkovićKrilni Centar38020.0050.011100.01616.70666321022
Aleksandar TomićKrilni Centar0-3000020.0000020.00110100010
Andrija MarinkovićKrilni Centar891425.02540.01250.03742.91671200114
Ćiro JordanovCentar200001425.0010.01520.02240100010
David DžonićBek640003933.3010.031030.03141220011
Filip NovakovićKrilo00000000000000.00000000000
Jovan StankovićKrilni Centar980003475.01250.04666.71450310110
Luka StankovićKrilo4200022100.0020.02450.00220210021
Milan JovanovićBek0-1000000000000.00000100000
Nemanja ŽivkovićPlejmejker2322100.0000010.0010.00110000012
Vladimir PavlovićCentar2-40001333.30001333.31120400110
Ukupno 402841040.0123633.341233.3164833.3924339206131212

Durlantula

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija KrstićKrilo432450.01333.3010.01425.04151410023
Bogdan JovanićKrilo81600011100.02633.33742.91781002001
Miodrag MilenkovićBek0-9000000050.0050.00001300020
Mladen RajkovićCentar00000000000000.00000000000
Nemanja JovanovićBek0-5000000040.0040.00110100010
Nikola NedeljkovićPlejmejker910003837.511100.04944.40000530021
Petar RanđelovićKrilni Centar121122100.02540.02366.74850.01121311012
Srđan MicićBek62000020.02540.02728.60113200010
Stefan MitrovićKrilni Centar09000020.0020.0040.037101130011
Uroš IlićBek81300011100.02633.33742.90223030124
Ukupno 47414666.782236.493327.3175530.992029111911311212
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian