VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Durlantula vs Tajchy Thunders

Amaterska Košarkaška Liga Niš 27/02/2021 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
27/02/2021 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Durlantula65Poraz
Tajchy Thunders73Pobeda

Durlantula

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bogdan JovanićKrilo172222100.06785.71616.771353.819101120043
Miodrag MilenkovićBek0-2000000040.0040.00220020020
Nikola NedeljkovićPlejmejker126010.03475.02825.051241.70221440021
Petar RanđelovićKrilni Centar19151425.03560.04944.471450.01560321011
Srđan MicićBek00000020.0030.0050.00440020010
Uroš IlićBek17210004666.73742.971353.81124210016
Ukupno 65623742.9162466.7103727.0266142.63232661013101111

Tajchy Thunders

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Božidar JovanovićBek820001333.32728.631030.00440110030
Jovan JakšićKrilo581250.02450.0020.02633.30221040012
Milan VeličkovKrilo142122100.066100.000066100.03360110012
Miloš BiočaninBek02000000010.0010.00221020031
Miloš PetkovićCentar10110002450.02540.04944.42240110103
Nemanja KrstićKrilo1472366.7040.04580.04944.42020300011
Petar ĐorđevićBek5000011100.01616.72728.60113200020
Petar JovanovićKrilo371425.011100.000011100.02460210002
Stefan JovanovićPlejmejker14230004666.72450.061060.00990140001
Ukupno 738161154.5172958.6113036.7285947.59273651114011112
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian