VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Izmene vs Durlantula

Amaterska Košarkaška Liga Niš 28/03/2021 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
28/03/2021 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene58Pobeda
Durlantula43Poraz

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Đorđe CvetkovićBek2-10001333.3030.01616.70222210010
Miljan PetrovićCentar770002366.71333.33650.00330110000
Miloš PaligorićBek5113650.01250.0030.01520.00773350124
Miroslav MilenkovićBek56020.011100.01250.02366.70551320021
Mladen IvkovićCentar16172450.07887.50007887.52570300022
Radivoje RaičevićKrilni Centar881250.022100.01250.03475.01450330131
Saša TrenčićPlejmejker31000010.01333.31425.00221100010
Stefan CvetkovićPlejmejker1216000020.04944.441136.41671220003
Stefan TodorovićBek0-2020.0010.0030.0040.00002010001
Ukupno 586361637.5142360.982828.6225143.143438101815021112

Durlantula

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija KrstićKrilo430002450.0040.02825.02460550021
Bogdan JovanićKrilo141955100.03837.51911.141723.559144202055
Nemanja JovanovićBek0-1000020.0030.0050.00222110000
Nikola NedeljkovićPlejmejker570001250.011100.02366.70330000000
Srđan MicićBek93020.0030.03933.331225.00333110032
Uroš IlićBek1160004757.111010.051729.43582840023
Ukupno 43375771.4102638.563616.7166225.8102636111711201211
SerbianEnglish