VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

AKK Tvrđava vs Underdogs

Amaterska Košarkaška Liga Niš 27/03/2021 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
27/03/2021 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Tvrđava64Pobeda
Underdogs44Poraz

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar RajićCentar381425.01333.30001333.32681101023
Andrija RadojevićPlejmejker3-1000020.01333.31520.00000010010
Dimitrije KostićKrilo441250.0010.01250.01333.32350310022
Igor JocićBek01000010.0010.0020.02020120000
Lazar IvkovićKrilo242450.0020.0020.0040.02682120052
Luka RistićBek20010.01250.0020.01425.00220010021
Marko StevanovićPlejmejker21236785.73837.53560.061346.22462550035
Miloš JovanovićBek0-2000010.0010.0020.00110100000
Miloš MarinkovićBek1291425.04666.711100.05771.40001120123
Nikola MikšićKrilo430002450.00002450.00550200020
Nikola StanisavljevićKrilni Centar13130005955.61250.061154.52790310020
Ukupno 6462112250.0163941.071936.8235839.712344661815112116

Underdogs

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa StefanovićPlejmejker1-21425.0010.0010.0020.01230000032
Aleksandar TomićKrilni Centar230001425.0030.01714.31671110032
David DžonićBek6100003650.00003650.01343321011
Filip NovakovićKrilo0-5000010.0010.0020.00000100020
Jovan StankovićKrilni Centar95020.03560.01616.741136.40220210105
Luka StankovićKrilo901250.01425.02633.331030.00224600021
Milan JovanovićBek01000010.0000010.01120010010
Milan StanisavljevićBek852450.03560.0030.03837.50330000023
Miloš PešićKrilo9731030.03650.0050.031127.346102320046
Ukupno 442472231.8143342.432512.0175829.38253310167111820
SerbianEnglish