VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Izmene vs AKK Tvrđava

Amaterska Košarkaška Liga Niš 13/02/2021 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
13/02/2021 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene87Pobeda
AKK Tvrđava49Poraz

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrej BlagojevićCentar351250.011100.000011100.02240100011
Đorđe CvetkovićBek341250.011100.0020.01333.31121230011
Miljan PetrovićCentar200001333.30001333.30440200020
Miloš PaligorićBek7132450.01250.011100.02366.70113020025
Miloš SimićKrilo14171250.022100.03560.05771.42023000001
Miroslav MilenkovićBek690003475.00003475.01121340000
Mladen IvkovićCentar10180005771.4010.05862.566120000021
Neven ObradovićKrilo8822100.03560.00003560.01340100021
Radivoje RaičevićKrilni Centar15101250.07887.5040.071258.31121101042
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker14100004580.02728.661250.00220230032
Stefan TodorovićBek580001250.01333.32540.00222030010
Ukupno 8710281457.1294072.572330.4366357.1142337111215101814

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija RadojevićPlejmejker5-200011100.01333.32450.00000400010
Dimitrije KostićKrilo8922100.0010.02366.72450.01341210133
Lazar IvkovićKrilo81361060.011100.0030.01425.04261010015
Marko StevanovićPlejmejker8322100.0010.02825.02922.20331430021
Miloš MarinkovićBek6111100.01250.01425.02633.30001300012
Miloš RadovanovićKrilo531425.02366.70002366.70002210023
Nikola StanisavljevićKrilni Centar46020.02540.0010.02633.32462010021
Zoran MiladinovićBek531425.02366.7030.02633.31121110013
Mihajlo StankovićBek0-4000020.0030.0050.00220000010
Ukupno 4932132552.091947.462821.4154731.9815239168011418
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian