VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

Munja Trans vs Izmene

Amaterska Košarkaška Liga Niš 23/02/2020 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
23/02/2020 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Munja Trans42Poraz
Izmene66Pobeda

Munja Trans

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bogdan JovanićKrilo7150002366.71333.33650.02790130011
Boško BegovićBek1610002540.041526.762030.01230410021
Nikola MikuljanacCentar9133560.03837.5010.03933.356112201033
Petar RanđelovićKrilni Centar0-6000020.0040.0060.01230210110
Aleksandar TrajkovićBek68000010.02540.02633.31563320031
Uroš IlićBek4-61250.0040.01616.711010.01230220041
Ukupno 42254757.172330.483423.5155726.3112435514911147

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo9611100.04666.7020.04850.01122200111
Đorđe CvetkovićBek36000020.01425.01616.70225140020
Miloš SimićKrilo9160003560.01250.04757.14370010002
Miroslav MilenkovićBek112351050.03650.00003650.038115420006
Mladen IvkovićCentar11150004666.71250.05862.53580001020
Najdan NikolićKrilo59020.01333.311100.02450.00880320001
Radivoje RaičevićKrilni Centar1344580.031030.01714.341723.52130110013
Saša TrenčićPlejmejker5400011100.011100.022100.00110200011
Ukupno 6683101855.6193948.761931.6255843.113294212131011714
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian