VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Trust The Process vs Old School Wolves

Amaterska Košarkaška Liga Niš 22/02/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
22/02/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Trust The Process64Pobeda
Old School Wolves40Poraz

Trust The Process

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar KrasićCentar81040.041040.000041040.02240100112
Aleksandar PanićBek7911100.03742.9010.03837.50001030104
David MitrovićPlejmejker273191181.83475.041040.071450.02353111228
Marko ŽivićBek31000010.01425.01520.01120010010
Milutin GagulićKrilo9112366.72450.01250.03650.02242000022
Mladen LilićBek4110002450.00002450.04260140011
Nemanja SokolovićBek2100011100.000011100.00000100011
Nemanja TomaševićKrilni Centar460002450.00002450.03140000011
Stevan SokolovićKrilo02000000000000.01341011050
Ukupno 6473121963.2173548.661735.3235244.21514297410241419

Old School Wolves

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan KostićBek0-3000010.0020.0030.00110000010
Mihajlo LukićKrilni Centar0-1000000000000.00000000010
Milan MilenkovićCentar20312366.791275.0020.091464.398170202022
Milan StanisavljevićBek3-3000030.01333.31616.71120110131
Miloš AndonovićKrilni Centar311250.01333.3010.01425.01340100021
Nenad JovanovićKrilo1-61250.0000030.0030.00000300022
Stevan SimićPlejmejker654666.71911.1010.011010.01230060045
Vladimir RakonjacBek31000030.011100.01425.03030202031
Milan VeljkovićBek4-1020.02540.00002540.01120000121
Ukupno 402481553.3133636.121315.4154930.6161632097422013
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian