VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Trust The Process vs Izmene

Amaterska Košarkaška Liga Niš 14/12/2019 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
14/12/2019 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Trust The Process43Poraz
Izmene61Pobeda

Trust The Process

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar PanićBek62000010.02922.221020.01451210032
David MitrovićPlejmejker26264580.05771.44850.091560.01453730058
Dimitrije ĐorđevićKrilni Centar0-1000010.0010.0020.00110011020
Marko ŽivićBek0-1000000030.0030.00220100001
Milutin GagulićKrilo651250.01520.01425.02922.21451111134
Nemanja SokolovićBek200001250.0010.01333.31120100010
Nemanja TomaševićKrilni Centar3-41616.71425.00001425.00440300044
Stevan SokolovićKrilo0-3000000000000.00000102040
Ukupno 432461346.282040.072626.9154632.6420245166412219

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo321250.011100.0030.01425.03251000041
Andrej BlagojevićCentar101250.0010.0000010.01010000011
Đorđe CvetkovićBek51020.011100.01333.32450.01011110031
Đorđe JovanovićKrilo00000000000000.00000000000
Mario StojanovićKrilni Centar00000000000000.00000000000
Miljan PetrovićCentar220001520.00001520.02350000010
Miloš PaligorićBek13155862.54580.0040.04944.41453320036
Miloš SimićKrilo11131425.02540.02450.04944.45381010213
Miroslav MilenkovićBek440002450.0010.02540.02132110020
Mladen IvkovićCentar1413030.071741.200071741.2114150310133
Najdan NikolićKrilo00000000000000.00110000010
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker846875.01520.0030.01812.50550300115
Ukupno 6154142948.3194443.231816.7226235.52623498116042020
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian