VESTI SA TERENA
  1. Počeo je Amateur kup!
  2. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  3. U AKL ništa novo!
  4. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  5. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
15Nemanja ŽivkovićUnderdogsPlejmejker15265171671451400
4Aleksa StefanovićUnderdogsPlejmejker53520931102910151024100

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Milan StanisavljevićUnderdogsBek2747711315350430
22Milan JovanovićUnderdogsBek1104416162828141860
10Nemanja NedeljkovićUnderdogsBek50016111020420
6David DžonićUnderdogsBek5511124612151022928152

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
13Luka StankovićUnderdogsKrilo688251238124917331738167
11Miloš PešićUnderdogsKrilo418221225323143561556
1Filip NovakovićUnderdogsKrilo143641217291930
00Miroslav MladenovićUnderdogsKrilo0000000000000

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
44Nikola TrajkovićUnderdogsKrilni Centar19388230415281918121
33Vukašin VeljkovićUnderdogsKrilni Centar212782214122571323
27Andrija MarinkovićUnderdogsKrilni Centar6082517466271123665101
12Aleksandar TomićUnderdogsKrilni Centar173137210871521061
9Aleksandar MarinkovićUnderdogsKrilni Centar67144116397338461824201
0Jovan StankovićUnderdogsKrilni Centar1924475539014562449847112

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
69Ćiro JordanovUnderdogsCentar1636519154140410
21Vladimir PavlovićUnderdogsCentar9134701550701
SerbianEnglish