VESTI SA TERENA
  1. Počeo je Amateur kup!
  2. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  3. U AKL ništa novo!
  4. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  5. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao

Izmene vs NeposlušNI

Amaterska Košarkaška Liga Niš 11/04/2021 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
11/04/2021 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene41Pobeda
NeposlušNi37Poraz

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Miljan PetrovićCentar521250.02450.0030.02728.61450302032
Miloš SimićKrilo4800022100.0050.02728.61561120102
Miroslav MilenkovićBek10235683.311100.011100.022100.02461140004
Radivoje RaičevićKrilni Centar12800033100.02633.35955.60550500000
Saša TrenčićPlejmejker0-4020.0010.0020.0030.01450301031
Stefan CvetkovićPlejmejker0-8000050.00100.00150.01452220011
Stefan TodorovićBek101300022100.02540.04757.10442120021
Ukupno 414261060.0101855.653215.6155030.0630366161031911

NeposlušNi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa BukorovićPlejmejker9300031618.81520.042119.02462030224
Marko MilojevićKrilo2-30001520.0020.01714.30111100011
Miloš ĐorićBek311250.01333.3030.01616.70661301111
Nikola MikuljanacCentar8500041136.4010.041233.32463310031
Stevan GrčićKrilni Centar91911100.04757.1010.04850.057123200001
Vuk StevanovićKrilni Centar64000010.02633.32728.61451330030
Ukupno 37292366.7134330.231816.7166126.21026361112713108
SerbianEnglish