VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Izmene vs Old School Wolves

Amaterska Košarkaška Liga Niš 25/10/2020 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
25/10/2020 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene59Pobeda
Old School Wolves48Poraz

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilo891250.022100.01250.03475.01232200022
Bogdan MarkovićBek111250.0010.0010.0020.01013100011
Mario StojanovićKrilni Centar02000000000000.00441000120
Miljan PetrovićCentar41022100.01333.3010.01425.01670112011
Miroslav MilenkovićBek6132366.72450.0010.02540.01451260023
Mladen IvkovićCentar343475.0010.0000010.02020110023
Neven ObradovićKrilo2-200011100.0020.01333.30110110120
Radivoje RaičevićKrilni Centar15522100.02728.631030.051729.42130200001
Saša TrenčićPlejmejker1-21250.0010.0000010.01010200022
Stefan CvetkovićPlejmejker8322100.03742.9030.031030.01013300102
Stefan TodorovićBek1112030.04757.11425.051145.52352010002
Ukupno 5955142263.6153444.152420.8205834.5122133121510231417

Old School Wolves

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan KostićBek2122100.0010.0010.0020.01010000000
Dejan SavićKrilo75020.02540.011100.03650.01341100032
Dušan OkičićKrilo2000011100.000011100.00001311110
Ilija SpasićPlejmejker8322100.0020.02540.02728.61121430042
Ivan AleksićPlejmejker00000000000000.00000000000
Jovan ĐurđevićKrilo4-10002450.0010.02540.00220110040
Milan RadojkovićCentar610020.031127.300031127.357121102123
Milan StanisavljevićBek7522100.01333.31250.02540.00331300011
Milan VeljkovićBek0-1020.0000000000.00111100011
Nikola RistićPlejmejker101511100.03475.011100.04580.00441630004
Petar ĐorđevićBek210001250.00001250.00220200000
Petar MaravićKrilo00000030.0000030.00220110001
Vladimir RakonjacBek0-3000000020.0020.01010100010
Ukupno 483571353.8133636.151338.5184936.7925347249321714
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian