VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Bulevar vs AKK Tvrđava

Amaterska Košarkaška Liga Niš 24/10/2020 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
24/10/2020 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Bulevar60Pobeda
AKK Tvrđava53Poraz

Bulevar

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bojan JovanovićCentar121700061060.000061060.02791111020
Branislav MitrovićBek1622030.081172.7010.081266.71673230035
Enis GanihodžićBek15711100.04850.02633.361442.90220210021
Marko CvetanovićKrilo400002366.7010.02450.01010200021
Milan RanđelovićKrilo0-1000000000000.00000000010
Milan StevanovićKrilni Centar37000030.01425.01714.32791110033
Nemanja StankovićKrilni Centar552450.0010.011100.01250.00220000012
Nikola StaševićKrilni Centar0-1000000000000.01230200020
Stefan PopovićPlejmejker3-5000020.01250.01425.00110000150
Vuk RudanBek210001250.00001250.02020001030
Ukupno 60523837.5214052.551533.3265547.3927365106212412

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija RadojevićPlejmejker0-1000000010.0010.00220210100
Dušan VučkovićKrilo2300011100.000011100.01010000000
Igor JocićBek00000000000000.00110000010
Jugoslav RadivojevićKrilni Centar230001250.00001250.00440100010
Lazar DelčićBek00000000000000.00000000000
Luka RistićBek01000000000000.00001000000
Marko StevanovićPlejmejker2829101566.73837.54666.771450.02572421139
Miloš JovanovićBek00000000000000.00000000000
Miloš MarinkovićBek952728.62633.31616.731225.01232010037
Miloš RadovanovićKrilo4422100.011100.0010.01250.01450210052
Mirko TokalićCentar671250.01333.311100.02450.00330211012
Nikola PaunovićPlejmejker00000000000000.00000000000
Zoran MiladinovićBek2-40001333.3050.01812.50331310010
Ukupno 5347152657.7102441.762030.0164436.4524296147221520
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian